* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 paste za oštrenje i poliranje

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




paste za oštrenje i poliranje Empty
PostSubject: paste za oštrenje i poliranje   paste za oštrenje i poliranje Icon_minitimeWed Mar 20, 2013 5:29 pm

Momci , mastrori svog zanata...želim da Vam saopštim da sam krenuo sa proizvodnjom pasti za poliranje i oštrenje ...
Radim ih u tečnom, politečnom i čvostom stanju....
Moje paste daju sečivima od 3 - 5 puta veću oštrinu! Radim paste specijalno za kožne stropove i za ručna oštrenja i dobijate preporuke - upustava...
O tome možete polgedati na KUPUJEM PRODAJEM....zaniteresovani mogu da ukucaju " paste za oštrenje i poliranje " ...
Šaljem brzomo poštom! radim u količinama od 1/2kg i 1KG...
Radim 13 vrsta različitih pasti ...za specijalne namene i čak sa mojim pastama možete i da skidate teške riseve od granulacija 40 i 60 koje kostite na šmiralgama...pravim i takve paste ...
Svi zaiteresovani mogu da poruče na teleofone : 0645535905 i 0605535905 ili na mejl:milanspiric@yahoo.com
Isporuka u najkraćem mogućem roku...
Radim paste za duborez spevijano i paste za poliranje zlata, srebra i aluminjuma , mesinga ,prohorma i čelika trvdoće do 64RC...
Toliko od mene ................................................S, posštovanjem dpl.hemičar Milan Spiric
Back to top Go down
 
paste za oštrenje i poliranje
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» poliranje
» Koja granulacija trusne trake za oštrenje noževa?
» JENDA STUDIJA KOJA JE RAĐENA , VEZANO ZA OŠTRENJE I POLIRANJE
» ostrenje i tako to
» Oštrenje pod mikroskopom

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: RADIONA :: Alati i naprave-
Jump to: