* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 kupnja nakovnja

Go down 
+2
Karlo Ban
LEGION66
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeMon Jan 04, 2010 11:29 am

da da samo se vi smijte bolesnom ćovjeku,a mene bole leđa a ne mogu se odmarat dok vi radite Rolling Eyes Rolling Eyes
Back to top Go down
LEGION66

LEGION66


Posts : 567
Join date : 2009-08-26
Age : 46
Location : KC

kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeMon Jan 04, 2010 12:02 pm

He, he, ja se odmaram na poslu.
Back to top Go down
Strider
Admin
Strider


Posts : 471
Join date : 2009-12-01
Age : 31

kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeSun Jan 10, 2010 8:24 am

Ima li tko sliku vikinškog nakovnja? Svugdje pokušavam naći ali nemogu Sad
Back to top Go down
Guest
Guest




kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeSun Jan 10, 2010 4:02 pm

Cini mi se da ces ti tragati za nakovnjem do mirovine Mad
Evo ti vikinski kupnja nakovnja - Page 4 Anvil

Ja radim na konstrukcijskom celiku U profila koji glumi nakovanj.
Ima 80 cm, lako prijenosan, za moje potrebe odlican Very Happy
Back to top Go down
LEGION66

LEGION66


Posts : 567
Join date : 2009-08-26
Age : 46
Location : KC

kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeMon Jan 11, 2010 3:22 am

Al ti se susjedi sjete nane dok počneš lupat, jer odzvanja cijeli kvart.
Back to top Go down
Guest
Guest




kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeMon Jan 11, 2010 6:55 am

Nema tu kvarta, vukojebina je to, a susjed najblizi je 50 m dalje od mene Very Happy
Ako umjetni PTSP-ovac moze kositi travu po ljetu u 0445 sati, piliti drva motorkom nedjeljom... onda valjda i ja mogu lupati nozeve u pristojno vrijeme radnim danom.
Jos do sada nije bilo prituzbi na buku.
Back to top Go down
shizo

shizo


Posts : 203
Join date : 2009-08-27
Age : 45
Location : trogir

kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeMon Jan 11, 2010 7:06 am

meni je bilo protužbi na buku , ali kad su vidili šta radim odjedanput im više nije smetalo. Twisted Evil
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/ShizoSwordSmith
Strider
Admin
Strider


Posts : 471
Join date : 2009-12-01
Age : 31

kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeMon Jan 11, 2010 7:16 am

Lako vami! Prvi susjed meni s lijeva (poslije provalije, mi smo na brdu) na 20 m je najviši neboder u Rijeci...i ima ih 5 sveukupno na jednom mjestu...a svaki ima po 26 katova x 7 stanova po katu x više ljudi u jednom stanu + tu i tamo neki frikovi s kalašom = jako puno ljutih riječi Very Happy

šalim se, zasad se isto tako nitko nije žalio...a nadam se da neće Mad
Back to top Go down
Guest
Guest




kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeMon Jan 11, 2010 11:53 am

hehe..meni je došao "novi " susjed(stari već znaju priču) pa je galamio ,a ja sam mu rekao da nije dobro galamiti na nekog tko u ruci drži užareni komad čelika,mislim da je shvatio,gdje se je doselio Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
Guest
Guest




kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeSun Feb 14, 2010 4:08 am

ja se bacam na hidrauliku
Back to top Go down
Guest
Guest




kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeSun Feb 14, 2010 5:39 am

KOliko bi izdvojili novaca za dobro ocuvan nakovanj tezine oko 60-70 kg ,koristen ali u odlicnom stanju ? Naime ima ga jedan djed blizu mene ,pa sam ga ja nagovarao prije da ga proda ali nije htio a sada mozda i bi ali meni ne treba jer sam si nabavio dva Twisted Evil ,pa ako koga zanima recite da znam nesto covjeku ponuditi ,ali neka je realno .
Back to top Go down
LEGION66

LEGION66


Posts : 567
Join date : 2009-08-26
Age : 46
Location : KC

kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeSun Feb 14, 2010 10:19 am

100 eura Very Happy
Back to top Go down
shizo

shizo


Posts : 203
Join date : 2009-08-27
Age : 45
Location : trogir

kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeSun Feb 14, 2010 11:06 am

a e oko 100 eura
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/ShizoSwordSmith
Guest
Guest




kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeMon Feb 15, 2010 3:39 am

OK pitam didu pa vam javim ,ali mislim da ga nebi dao ispod 1000 kn, barem sam se ja nasao na pola dogovora sa njim kada sam ga ja htio kupiti . Mozda sad popusti ,jbg.. ,recesija Laughing
Back to top Go down
Guest
Guest




kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeMon Feb 15, 2010 1:20 pm

mogu ti napravit nakovanj kao i što ima shizo ili ti giro di vikingo Very Happy šala taj vikinški, onaj shizin sam vario i još se drži slobodno ga pitaj on po njemu mlati po cijeli dan

------------------------------

Earth is in the Thor's and Hefstos hand so our destiny is sealed with failure. Twisted Evil
Back to top Go down
LEGION66

LEGION66


Posts : 567
Join date : 2009-08-26
Age : 46
Location : KC

kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeMon Feb 15, 2010 1:56 pm

Daj malo opiši izradu vikinškog nakovnja, kolko sam do sad skužil to je nakovanj od napravljen od macole...
Back to top Go down
Guest
Guest




kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeMon Feb 15, 2010 2:15 pm

LEGION66 wrote:
Daj malo opiši izradu vikinškog nakovnja, kolko sam do sad skužil to je nakovanj od napravljen od macole...


ako misliš na onu sliku to bi tribala biti macola od 50 x 10 x 60 cm i bila bi teška najmanje 100 kila a ne virujem da bi ti i ja zajedno mogli s njom razbit ni ciglu da jedemo svaki dan 10 kilograma janjetine i slanine i te da još popijemo najmanje 10 litara vina i dižemo utege 10 godina

prema tome mislim da je to vareno iz više komada ili lijevano

da sam neandertalac { bili su jači od nas najmanje 2 do 3 puta } i da mogu dignuti takvu macu nebi mi je više palo napamet pogledat je i sanjat a kamoli s njom nešto mlatit nego bih potražio kiropraktičara i otišao kod neke kineskinje koja nudi dodatne bonsai usluge

moje mišljenje vrenje ili lijevanje Very Happy
Back to top Go down
LEGION66

LEGION66


Posts : 567
Join date : 2009-08-26
Age : 46
Location : KC

kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeMon Feb 15, 2010 3:31 pm

Daj kat d krap lol! i reci kakav je to onda vikingški nakovanj.
Back to top Go down
Guest
Guest




kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 7:38 am

Bio kod dide ,didu ne j...e recesija ,ne da ispod soma kunica Mad
Back to top Go down
shizo

shizo


Posts : 203
Join date : 2009-08-27
Age : 45
Location : trogir

kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 10:00 am

koliko je težak i jel ga možeš slikat ako nije frka pa postaj
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/ShizoSwordSmith
Guest
Guest




kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 10:04 am

Vazi cim uhvatim vremena da opet odem
Back to top Go down
shizo

shizo


Posts : 203
Join date : 2009-08-27
Age : 45
Location : trogir

kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 10:12 am

može nemoj žurit nego još nisam iša na oni otpad ili nemam kad ili kiša.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/ShizoSwordSmith
Guest
Guest




kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 12:05 pm

Nema frke ,kad stignes ,onaj mac sto si ga uradio te je skroz opravdao
Back to top Go down
Strider
Admin
Strider


Posts : 471
Join date : 2009-12-01
Age : 31

kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeSat Mar 20, 2010 12:56 pm

Moram objavit da je nakovanj pao...od šine je, ravne površine i ima rog...tj...izgleda kao mini nakovanj, stavim slike kad ga montiram na hrastov panj. Kako da ga učvrstim, ima 4 rupe, da ga zabijem s čavlima i onda ih savijem ili nešto sigurnije? Na kojoj visini da mi bude? Oko struka?
Back to top Go down
Karlo Ban
Admin
Karlo Ban


Posts : 1681
Join date : 2009-08-22
Location : Zagreb

kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitimeSat Mar 20, 2010 1:44 pm

uff, napokon, vec sam mislio koncert odrzati U2 za senzibiliziranje HŽ-a da ti posalju jednu sinu.

povrsina cekica i nakovnja se moraju dodirivati i biti palarerne kada stojis uspravno opustenih ruku sa drskom cekica pod 90 u odnosu na ruku...
Back to top Go down
http://www.karlo-ban.com
Sponsored content





kupnja nakovnja - Page 4 Empty
PostSubject: Re: kupnja nakovnja   kupnja nakovnja - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
kupnja nakovnja
Back to top 
Page 4 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: RADIONA :: Alati i naprave-
Jump to: