* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Brusni kamen iz mojih nedodjija

Go down 
2 posters
AuthorMessage
ivicarazum




Posts : 94
Join date : 2010-09-20
Age : 41
Location : Zlatibor

Brusni kamen iz mojih nedodjija Empty
PostSubject: Brusni kamen iz mojih nedodjija   Brusni kamen iz mojih nedodjija Icon_minitimeThu Sep 17, 2015 12:33 pm

Pre neki dan dodje mi ujak iz Jablanice (moje selo na Zlatiboru i ujedno najvece po povrsini u Srbiji) i ja mu tu iznesem nozeve koje sam ima kod sebe malo istestiram, impresioniram (ovo zadnje citajte kao napravim mnogo mesta za sprdnju na moj racun od strane ujaka) kad seti se ujko da mi na nasem imanju imamo brusni kamen. Drz nedaj ja ne mogu posle toga da spavam , sve se mislim kakav li je koliko je grub itd. Jutros zapalim u selo, opremim se dobro i eto ti mene pred ujka.
Aj sad macane da vidimo to kamence. Pokaze mi on svoj sa kojim ostri nozeve i ja uzmem Moru da vidim dal moze da naostri na brijanje.
Brusni kamen iz mojih nedodjija 2yxewxc
Posao dobar, kamen je fin i ne trosi se mnogo moze da izostri da brije. I tako ja vidim da to vredi pa odem u taj gaj gde ga ima.
Brusni kamen iz mojih nedodjija 2mhbng6
Brusni kamen iz mojih nedodjija 2remyc2
Brusni kamen iz mojih nedodjija Kb67fa
Morao sam Moru na najvecem kamenu da isprobam apsolutni rekord!
Brusni kamen iz mojih nedodjija Eitelg
Hrpa za poneti!
Brusni kamen iz mojih nedodjija 2ldx9wl
Back to top Go down
chumaman
Admin
chumaman


Posts : 1670
Join date : 2012-05-21
Age : 54
Location : Omanovac

Brusni kamen iz mojih nedodjija Empty
PostSubject: Re: Brusni kamen iz mojih nedodjija   Brusni kamen iz mojih nedodjija Icon_minitimeWed Sep 23, 2015 1:15 pm

kakav Arkanzas kakva Arizona ...ali da vuče na plavkasti ..slovak,belgijanac ,welššš štati ga ja znam scratch ha ha sutra tocila dva i vodenica pride Razz
Back to top Go down
 
Brusni kamen iz mojih nedodjija
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Tocilo ili kružni brusni kamen
» brusni vodeni kameni kucne izrade - R&D
» par mojih radova
» neki moji radovi
» Moj brusni kamenčić

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: RADIONA :: Alati i naprave-
Jump to: