* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Crteži mijeha

Go down 
2 posters
AuthorMessage
azurx

azurx


Posts : 40
Join date : 2012-10-26
Age : 28
Location : BIH /Tuzla

Crteži mijeha Empty
PostSubject: Crteži mijeha   Crteži mijeha Icon_minitimeMon Sep 30, 2013 3:43 am

Ovo su  crteži mijeha.Ako neko želi da napravi mijeh ja sam pravio samo samo trebam da stavim kožu i  raditi će i neke manje popravke.Ovdje se nalazi skice i upustva kako napravit mijeh. Ja lično više nešto volim mijeh nego ventilatore  (ne troše struju, nema buke). Evo crteža.Inače crteži su imperijalnim jedinicama:colovi/inchi i stope. Crteži mijeha 34q1gk0
Crteži mijeha Sg5wki Crteži mijeha 2sblahe  Crteži mijeha 16a4kdl Crteži mijeha 2laeslhOvo je mlaznica gdje izlazi zrak Crteži mijeha AdolfmSklapanje sve skupa u jednu cjelinu Crteži mijeha 2s76rlxSavljanje novine pa tek onda kože mada sam ovaj korak mogao i preskočit al nema veze Crteži mijeha 2n1xlcjCrteži mijeha 2w7ibl1Učvršćavanje kože letvicama Crteži mijeha 24wx1ue
Instalacija cijevi Crteži mijeha 2d7eaub
Namiještanje poluge Crteži mijeha 2vjxxzp
Crteži mijeha 35m3wux Ovako moj izgleda, ja sam stavljao platno ali nije prošlo dobro morat ću nabavit kožu Crteži mijeha Z7tjd Crteži mijeha Scfbs6 Crteži mijeha 21dr8rm
Back to top Go down
LEGION66

LEGION66


Posts : 567
Join date : 2009-08-26
Age : 46
Location : KC

Crteži mijeha Empty
PostSubject: Re: Crteži mijeha   Crteži mijeha Icon_minitimeMon Sep 30, 2013 4:28 am

Vrijedan rad, malo je onih koji koriste mijeh umjesto ventilatora.
Back to top Go down
azurx

azurx


Posts : 40
Join date : 2012-10-26
Age : 28
Location : BIH /Tuzla

Crteži mijeha Empty
PostSubject: Re: Crteži mijeha   Crteži mijeha Icon_minitimeMon Sep 30, 2013 7:19 am

Mojem treba još malo dorade ali se nadam da će se moći u skorijoj budućnosti upotrebljivati.A istina je da ovakve naprave traže malo više prostora od ventilatora.Čuo sam na Iforgeiron forumu da ručni mjehovi ne troše goriva (drvo,ugljen,koks itd) kao ventilator.
Back to top Go down
Guest
Guest




Crteži mijeha Empty
PostSubject: Re: Crteži mijeha   Crteži mijeha Icon_minitimeSat Jan 11, 2014 6:34 am

probaj si umijesto kože izrezat komade taktorske gume(unutarnje)
Back to top Go down
azurx

azurx


Posts : 40
Join date : 2012-10-26
Age : 28
Location : BIH /Tuzla

Crteži mijeha Empty
PostSubject: Re: Crteži mijeha   Crteži mijeha Icon_minitimeSun Sep 14, 2014 1:45 pm

fusher wrote:
probaj si umijesto kože izrezat komade taktorske gume(unutarnje)
Izrađivao štoviše od gume kamionske Laughing
Back to top Go down
Sponsored content





Crteži mijeha Empty
PostSubject: Re: Crteži mijeha   Crteži mijeha Icon_minitime

Back to top Go down
 
Crteži mijeha
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Crtezi i gravura

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: RADIONA :: Alati i naprave-
Jump to: