* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Knjiga o kovanju

Go down 
4 posters
AuthorMessage
xamxx

xamxx


Posts : 6
Join date : 2012-10-25
Age : 28

Knjiga o kovanju Empty
PostSubject: Knjiga o kovanju   Knjiga o kovanju Icon_minitimeSat Nov 24, 2012 3:44 pm

Evo jedna "knjiga" koju sam nasao o kovanju

http://www.scribd.com/doc/98348733/Slobodno-kovanje-celika
Back to top Go down
zlatko381981

zlatko381981


Posts : 667
Join date : 2010-11-05

Knjiga o kovanju Empty
PostSubject: Re: Knjiga o kovanju   Knjiga o kovanju Icon_minitimeSun Nov 25, 2012 7:46 am

Odlicna knjiga.Imam je.Takodje mislim skinuto sa slicnog sajta.Ima zanimljivih stvari. Very Happy
Back to top Go down
ivo




Posts : 192
Join date : 2011-11-04
Age : 60
Location : Zagreb

Knjiga o kovanju Empty
PostSubject: Re: Knjiga o kovanju   Knjiga o kovanju Icon_minitimeMon Nov 26, 2012 3:38 am

Kolega Zlatko, odlična ti je slika na novom avataru. Izgledaš nekako samopouzdano, kao čovjek snažan, neustrašiv, vjerojatno je taj čelični pogled izraz i posljedica najnovijih ljubavnih avantura cheers !
Back to top Go down
zlatko381981

zlatko381981


Posts : 667
Join date : 2010-11-05

Knjiga o kovanju Empty
PostSubject: Re: Knjiga o kovanju   Knjiga o kovanju Icon_minitimeMon Nov 26, 2012 5:05 am

Very Happy Izgled moze da vara. Very Happy Avatar je jedan od starih samo malo sredjen u fotosopu.Odstranjeno ono ogledalo.jedna ruka i dodata malo lepsa pozadina.Jedino ja ostao nepromenjen.Ali nisam se bas nadao da ce ovolika slika da bude Surprised .Al sta ces.
Back to top Go down
Cimbura




Posts : 4
Join date : 2016-05-11
Age : 42
Location : Ogulin

Knjiga o kovanju Empty
PostSubject: Re: Knjiga o kovanju   Knjiga o kovanju Icon_minitimeThu May 12, 2016 2:45 am

zlatko381981 wrote:
Odlicna knjiga.Imam je.Takodje mislim skinuto sa slicnog sajta.Ima zanimljivih stvari. Very Happy
Jel možeš to uploadati na neki Dropbox ili Google disk? Na Scribdu se ne može skinuti bez plaćanja No
Back to top Go down
Sponsored content





Knjiga o kovanju Empty
PostSubject: Re: Knjiga o kovanju   Knjiga o kovanju Icon_minitime

Back to top Go down
 
Knjiga o kovanju
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: RADIONA :: Kovanje-
Jump to: