* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA

HomeSearchRegisterLog in

KOTAČIĆI ZA BELT ILITI TRAČNU...

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Guest
Guest

KOTAČIĆI ZA BELT ILITI TRAČNU... Empty
PostSubject: KOTAČIĆI ZA BELT ILITI TRAČNU...   KOTAČIĆI ZA BELT ILITI TRAČNU... Icon_minitimeFri Oct 19, 2012 10:57 am

Pozdrav ekipa!!!!
evo i sam skupljam materijal za izradu belta pa mi se stalno nameće jedno pitanje...????
Dali točkići od viličara ili mozda obični lezajevi mogu posluziti za grinder s obzirom da su obrtaji veliki,preko 2000,a da ne prosviraju???
osobno razmisljam o tome da si nabavim polovni ili mozda novi natezač remena od auta koji trpi obrtaje do preko 7000 ili koliko vec auto razvija.
ako je ko probao s točkićima od viličara nek fino pojasni dali se pregrijavaju i kako podnose velike okretaje....
HVALA... Rolling Eyes
Back to top Go down
Pilgrim

Pilgrim

PostSubject: Re: KOTAČIĆI ZA BELT ILITI TRAČNU...   KOTAČIĆI ZA BELT ILITI TRAČNU... Icon_minitimeFri Oct 19, 2012 11:55 am

Verujem da bi ti oni bili sasvim ok.
Ukoliko si u mogućnosti da biraš koje bi ležajeve stavljao u njih pogledaj neke za koje ćeš lako nabaviti osovine.
Ja sam svoje naručio od plastike fi 80 širine 60mm za ležajeve 6204,ali sam posle imao malo problema oko osovine koju sam rešio tako što sam uzeo imbus vijak m20 dužine valjda 120mm i čaurama od strugara koje sam postavio između ležajeva u točku da bih mogao da ih zategnem.
Nadam se da sam pomogao.
Back to top Go down
žile

žile

PostSubject: Re: KOTAČIĆI ZA BELT ILITI TRAČNU...   KOTAČIĆI ZA BELT ILITI TRAČNU... Icon_minitimeTue Nov 06, 2012 11:55 am

http://www.hidrometal.net/proizvodi.html
ovdje ima sve što vam treba.Tu sam i ja kupio,dobiješ i osovinu
KOTAČIĆI ZA BELT ILITI TRAČNU... 100_3637
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: KOTAČIĆI ZA BELT ILITI TRAČNU...   KOTAČIĆI ZA BELT ILITI TRAČNU... Icon_minitimeWed Nov 07, 2012 8:25 am

hvala lipo kolega Laughing
Back to top Go down
djuragekon

PostSubject: Re: KOTAČIĆI ZA BELT ILITI TRAČNU...   KOTAČIĆI ZA BELT ILITI TRAČNU... Icon_minitimeTue Nov 13, 2012 12:28 pm

Da ne bi sad otvarao novi temu pitacu ovde. I ja se nosim mišlju da napravim malo jači grinder, pa me interesuje koliki treba da su točkići. Na ono što ga pravi gazda Karlo sam video da su široki 2 inča tj 5cm. Da li je to neki standard ili ..?
II ako nadjem negde da se prodaju točkići kao ovi sa linka gore, da li prodaju i onako profilisane ili kupim običan pa odnesem kod tokara?
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: KOTAČIĆI ZA BELT ILITI TRAČNU...   KOTAČIĆI ZA BELT ILITI TRAČNU... Icon_minitime

Back to top Go down

KOTAČIĆI ZA BELT ILITI TRAČNU...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» belt grinder iliti tracna brusilica
» tvisters belt No1
» belt grinder
» Moj belt grinder
» moj belt