* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 gde kupiti borax?

Go down 
+4
rale
Karlo Ban
ivo
djuragekon
8 posters
AuthorMessage
djuragekon




Posts : 327
Join date : 2011-08-28

gde kupiti borax? Empty
PostSubject: gde kupiti borax?   gde kupiti borax? Icon_minitimeMon Jan 09, 2012 6:04 am

Ne mogu nigde da ga nadjem. Jel ima neko drugo ime kod nas? Na netu sam našao, čak i na našim forumima, da može da se kupi u prodavnicama u odeljku za pranje veša itd, ali nigde ga nisam našao, ni u malim prodavnicama ni u mega marketima.
Može mala pomoć? scratch
Back to top Go down
ivo




Posts : 192
Join date : 2011-11-04
Age : 60
Location : Zagreb

gde kupiti borax? Empty
PostSubject: Re: gde kupiti borax?   gde kupiti borax? Icon_minitimeMon Jan 09, 2012 6:19 am

Prodajem borax, natrijev tetraborat dekanhidrat, cijena 100kn/kg, čistoća >99%. Sredstvo za temeljito čišćenje i proizvodnju obojenog i vatrostalnog stakla.
Šaljem poštom!

Kontakt na mail : kemicar.kt@gmail.com
ili mobitel : 098 94 60 814, zvati poslje 15:00 h
KUTINA

Pogledajte moje ostale oglase!!
Moguča narudžba i drugih tvari!!

Evo, Stevane, ovo sam ti našao na jednom od naših internet oglasnika, pa probaj kontaktirati čovjeka. Ukoliko želiš i ako mogu, rado ću ti pomoći oko nekih tehničkih problema, u smislu slanja poštom i slično.
Back to top Go down
djuragekon




Posts : 327
Join date : 2011-08-28

gde kupiti borax? Empty
PostSubject: Re: gde kupiti borax?   gde kupiti borax? Icon_minitimeMon Jan 09, 2012 6:42 am

E Ivo svaka ti čast! Smile Nije mi ni palo na pamet da ce neko prodavati u malim oglasima. Ne znam oce na granici praviti problema. Slati beli prah u drugu zemlju... scratch možda budu sumnjičavi.
Pokušaću da vidim ovde u malim oglasima, pa ako na nađem rešićemo nekako. Hvala!
Back to top Go down
ivo




Posts : 192
Join date : 2011-11-04
Age : 60
Location : Zagreb

gde kupiti borax? Empty
PostSubject: borax   gde kupiti borax? Icon_minitimeMon Jan 09, 2012 7:11 am

Nemam pojma, stvarno, kako je sa slanjem preko granice. Probaj se malo raspitati na carini, pa, evo, ponavljam, ako ti ikako mogu pomoći...
Back to top Go down
djuragekon




Posts : 327
Join date : 2011-08-28

gde kupiti borax? Empty
PostSubject: Re: gde kupiti borax?   gde kupiti borax? Icon_minitimeMon Jan 09, 2012 7:38 am

Našao sam post na nekom forumu gde se domacice dogovaraju koje je najbolje sredstvo za čišćenje lol! A to sredstvo za čišćenje se kupuje ni manje ni više nego u apoteci. I jedna domaćica kaze da u Novom Sadu u apoteci Jankovic ima borax 1din po gramu, što grubo izađe 10eura po kg.

Pa eto ako nekom zatreba nek proveri. Ja ću pozvati apoteke ovde u Subotici da vidim da li i oni drže...
Back to top Go down
Guest
Guest




gde kupiti borax? Empty
PostSubject: Re: gde kupiti borax?   gde kupiti borax? Icon_minitimeTue Jan 10, 2012 3:11 am

Zar nemože i vapno ići umjesto boraksa ili sam nešto pomiješao?
Back to top Go down
Karlo Ban
Admin
Karlo Ban


Posts : 1681
Join date : 2009-08-22
Location : Zagreb

gde kupiti borax? Empty
PostSubject: Re: gde kupiti borax?   gde kupiti borax? Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 7:10 am

PeroUdri wrote:
Zar nemože i vapno ići umjesto boraksa ili sam nešto pomiješao?

koliko znam, ne moze, ali moze zato kvarcni pijesak..

bas sam si danas kupil par kila boraksa ovdje: http://www.nanotehnologija.info/online-nano-ducan.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=91&category_id=13

4 EURA/kg
Back to top Go down
http://www.karlo-ban.com
rale

rale


Posts : 557
Join date : 2011-05-04
Age : 51
Location : Bukovac, Novi Sad

gde kupiti borax? Empty
PostSubject: Re: gde kupiti borax?   gde kupiti borax? Icon_minitimeTue Apr 17, 2012 3:56 am

METALEKSPORT,Beograd,Palilula,dzak 25kg oko 2000din
Back to top Go down
http://www.ralebladesmith.com
zlatko381981

zlatko381981


Posts : 667
Join date : 2010-11-05

gde kupiti borax? Empty
PostSubject: Re: gde kupiti borax?   gde kupiti borax? Icon_minitimeTue Apr 17, 2012 4:42 am

I meni je Rale rekao isto.Pogledao sam firmu,vrhunska.Ali sam se pitao dal daju manje pakovanje.Bas sam sutra planirao da zovem pa da pitam.A uzgred jos pre nego mi Rale rekao za to ja nasao u Arandjelovcu firmu Dzoni kom koji bar po sajtu prodaju boraks.Medjutim ja sam zvao dva puta./Prvi put se javila neka zenska i rekla da mogu bez problema da narucim koliko hocu.Al ja se nisam javio neko vreme,posle zovem ponovo ona ili neko drugi,nisam siguran,.kaze da to nema.Sutra sam planirao da zovem ponovo i njih i razna predstavnistva.Imaju ih u Svilanjcu,Pozarevcu i jos jedno mesto.Pa mozda neko ima.Al mi je najcudnija cena.Na sajtu pise 0.1kg 250 dinara.Znaci 1KG 2500DIN.a to je malo mnogo ako je tako.Ostaje ova Ralova,kada se skupe pare da se kupi dzace.Ima jedna stvar dobra u tome,25kg ce mi traje jedno 10godina.Pozdrav Very Happy
Back to top Go down
zHILEnius

zHILEnius


Posts : 64
Join date : 2012-09-27
Age : 37
Location : Srbija, Beograd

gde kupiti borax? Empty
PostSubject: Re: gde kupiti borax?   gde kupiti borax? Icon_minitimeTue Oct 02, 2012 3:51 pm

''Metal Export'' D.o.o. Hemingvejeva 19 Zemun
75din/kg najmanja kolichina 25kg Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




gde kupiti borax? Empty
PostSubject: Re: gde kupiti borax?   gde kupiti borax? Icon_minitimeThu Oct 11, 2012 8:36 am

Ja sam kupio ovaj Borax sa njuskala,uspio sam zavariti sa njim ali je jako agresivan doslovno mi je pojeo celik, dali se moze to kako izbjeci??
Back to top Go down
djuragekon




Posts : 327
Join date : 2011-08-28

gde kupiti borax? Empty
PostSubject: Re: gde kupiti borax?   gde kupiti borax? Icon_minitimeThu Oct 11, 2012 8:52 am

Dobili su u Subotici borax, gvožđara Šrafko. Prodaju na kesice od cc pola kg, ali nisam video cenu. ako nekog interesuje mogu da proverim..
Back to top Go down
labrax




Posts : 5
Join date : 2015-01-07

gde kupiti borax? Empty
PostSubject: Re: gde kupiti borax?   gde kupiti borax? Icon_minitimeWed Jan 21, 2015 12:20 pm

Back to top Go down
Cannel




Posts : 46
Join date : 2011-03-05

gde kupiti borax? Empty
PostSubject: Re: gde kupiti borax?   gde kupiti borax? Icon_minitimeWed Jan 21, 2015 12:49 pm

Da, može. A i od tog možeš napravit malo bolji, al i ovaj je ok. Pazi, šprica Very Happy !
Back to top Go down
Sponsored content





gde kupiti borax? Empty
PostSubject: Re: gde kupiti borax?   gde kupiti borax? Icon_minitime

Back to top Go down
 
gde kupiti borax?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» KAKO, KADA I ZAŠTO KORISTITI BORAX
» gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji???
» Gde mogu kupiti suplje nitne za drsku od noza?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: RAZNO :: Ducani, firme, forumi, tutoriali...-
Jump to: