* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 scotch brite

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Dule

Dule


Posts : 449
Join date : 2011-05-23
Age : 42
Location : Arandjelovac

scotch brite Empty
PostSubject: scotch brite   scotch brite Icon_minitimeWed Nov 16, 2011 4:56 am

Da li neko probao da polira nozeve sa ovim materijalom?Materijal je slican sundjeru,malo je kruci ali izgleda da zavrsava posao.Ja sam sa njim polirao upaljace zippo i nije lose ispalo,ali neznam dali moze i za nozeve.Kolege,saveti i kritike dobrodosli.
Back to top Go down
Guest
Guest




scotch brite Empty
PostSubject: Re: scotch brite   scotch brite Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 2:22 am

pozdrav!

meni je to dosta dugo bio neizostavan alat... inace sluzi za skidanje hrdje na autima.. a posto sam radio uredenja oldtimera , nakoristio sam ga se.. Very Happy

probao sam izvuci linije na nozevima sa njim i nisam bio zadovoljan jer ispada dosta neuredno i nepravilno...
a i dosta je tesko zadrzati ga na istoj poziciji i biti precizan s njim..

eto to je moje iskustvo, inace sam koristio onaj koji se pricvrsti u busilicu i njime se brusi.. ima ih u bauhausu- oko 80-90kn
najbolji su od wurtha.. kao i sav njihov alat Very Happy
Back to top Go down
Dule

Dule


Posts : 449
Join date : 2011-05-23
Age : 42
Location : Arandjelovac

scotch brite Empty
PostSubject: Re: scotch brite   scotch brite Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 5:42 am

Kakav si oldtajmer radio?Slikaj pa posalji ako imas.Obozavam stara auta.
Back to top Go down
Guest
Guest




scotch brite Empty
PostSubject: Re: scotch brite   scotch brite Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 6:54 am

Dule wrote:
Kakav si oldtajmer radio?Slikaj pa posalji ako imas.Obozavam stara auta.

evo fotki Kolega

opel COMMODORE GS coupe , 1969g

scotch brite 100_0310
scotch brite 100_0311
scotch brite 100_0312
scotch brite 100_0210
scotch brite 100_0211


u jednoj sezoni 19 pehara, od toga 16 prvih mjesta, di god sam se pojavio s autom ljudi su zanjemili, nije da se hvalim , haahahahahahahahhaah



a sad imam nesto BRUTALNO u garazi spremno za "restauraciju" , ovo
Oldmobile CUTLASS 1966g, holliday coupe , jedini na ovim podrucjima, 3kom u europi..
pravi MUSCLE CAR - V8, 5.4 , 330ks

scotch brite 100_1110
scotch brite 100_1111
scotch brite 100_1112
scotch brite 100_1113

na njemu su nove boyd coddington felge, covjek je umro prosle godine..njegove felge su kultne u cijelom svijetu, uduplala im se vrijednost , 4000e je komplet..
uzeo sam auto radi tih kotaca ,haha

scotch brite 100_1114
Back to top Go down
Dule

Dule


Posts : 449
Join date : 2011-05-23
Age : 42
Location : Arandjelovac

scotch brite Empty
PostSubject: Re: scotch brite   scotch brite Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 11:59 am

Boyd je imao i emisiju na discowery kanalu,cini mi se ,bas o resturaciji automobila.Komodora mi je extra,podseca me na mustang.Stvarno si majstor za ovo.Svaka cast a za ovaj drugi ti zelim srecu.Kad zavrsis postavi slike
Back to top Go down
Dule

Dule


Posts : 449
Join date : 2011-05-23
Age : 42
Location : Arandjelovac

scotch brite Empty
PostSubject: Re: scotch brite   scotch brite Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 12:03 pm

Znam lika koji ima ovakvu komodoru ali je u toliko losem stanju da je to strasno.A i tablice su cool 6969 gs."Misici" su extra.
Back to top Go down
Guest
Guest




scotch brite Empty
PostSubject: Re: scotch brite   scotch brite Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 12:17 pm

da to je njegova emisija...

hvala za srecu..
a nece to jos, stoji ovako, mislio sam ga se primiti preko zime al nisam na kraju, sav sam u nozevima,hahahaah

komodore je extra auto, mozda nekad kupim ponovo tog zmaja
Back to top Go down
Dule

Dule


Posts : 449
Join date : 2011-05-23
Age : 42
Location : Arandjelovac

scotch brite Empty
PostSubject: Re: scotch brite   scotch brite Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 12:29 pm

Vala brate kako si ga ispeglao i boyd bi ti zavideo da je ziv.Kakvi su ti tek nozevi kad ovako radis auta.Mora da su savrseni. Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




scotch brite Empty
PostSubject: Re: scotch brite   scotch brite Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 12:41 pm

hahaahahahha, pa pogledaj ih , imas u par tema moje radove, mada zadnjih 10 ak nisaam stavio...

evo ti zadnji, jucer zavrsen..

scotch brite 100_6410

scotch brite 100_6411

scotch brite 100_6412

scotch brite 100_6413

scotch brite 100_6414
nadam se da ti je ok!!

Back to top Go down
Dule

Dule


Posts : 449
Join date : 2011-05-23
Age : 42
Location : Arandjelovac

scotch brite Empty
PostSubject: Re: scotch brite   scotch brite Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 12:50 pm

i vise nego odlicno.Imas oko za detalje.Nisam provalio da nozeve potpisujes sa budak knives.Moja greska.
Back to top Go down
Guest
Guest




scotch brite Empty
PostSubject: Re: scotch brite   scotch brite Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 12:58 pm

hvala !! da, Budak mi je prezime.. ukucaj budak knives u google i klikni slike, ima ih.... Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Dule

Dule


Posts : 449
Join date : 2011-05-23
Age : 42
Location : Arandjelovac

scotch brite Empty
PostSubject: Re: scotch brite   scotch brite Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 1:27 pm

Svaka cast,jedni od najlepsih nozeva na forumu.Ti si izgleda profesionalac za ovo.
Back to top Go down
Guest
Guest




scotch brite Empty
PostSubject: Re: scotch brite   scotch brite Icon_minitimeThu Nov 17, 2011 1:37 pm

hvala ti!
ma kakav profesionalac , pa prije 6 mj. sam poceo raditi nozeve..

jos sam ja daleko od profesionalizma...

ali lijepo je cuti dobre kritike od kolega!! Very Happy
Back to top Go down
ivo




Posts : 192
Join date : 2011-11-04
Age : 60
Location : Zagreb

scotch brite Empty
PostSubject: Budak   scotch brite Icon_minitimeFri Nov 18, 2011 3:22 am

Cutlass66 wrote:
hvala !! da, Budak mi je prezime.. ukucaj budak knives u google i klikni slike, ima ih.... Very Happy Very Happy

Budaci iz Svetoga Roka ? Mater mi je djevojački Krpan, tamo sam prohodao, uz pokojnog dida Matu zavolio lov i sve što uz lov ide. A ide svašta i sve je lijepo.
Back to top Go down
Guest
Guest




scotch brite Empty
PostSubject: Re: scotch brite   scotch brite Icon_minitimeFri Nov 18, 2011 4:44 am


Budaci iz Svetoga Roka ? Mater mi je djevojački Krpan, tamo sam prohodao, uz pokojnog dida Matu zavolio lov i sve što uz lov ide. A ide svašta i sve je lijepo.[/quote]


hahaha, mozda su daleki preci i bili od tamo, al u Zagrebu iznad dubrave postoji selo Budak, vec jedno 400g po crkvenim knjigama su Budaci tu u Cucerju u ZG!

al dosli su valjda iz like...
Back to top Go down
Dule

Dule


Posts : 449
Join date : 2011-05-23
Age : 42
Location : Arandjelovac

scotch brite Empty
PostSubject: Re: scotch brite   scotch brite Icon_minitimeSat Nov 19, 2011 1:29 pm

Glupo da se mesam u razgovor jer nisam bio u Lici nikad ali pokojna baba mi je iz Like.Cini mi se da su pominjali da je tu neka reka Zrmanja ili nesto slicno.Inace nozevi su ti stvarno vrh,steta sto ih gledamo samo na slikama.Imas stila kolega.Pozzz
Back to top Go down
Ramone

Ramone


Posts : 132
Join date : 2014-11-08
Age : 51
Location : Hrvatska

scotch brite Empty
PostSubject: Re: scotch brite   scotch brite Icon_minitimeTue Nov 25, 2014 12:37 pm

Prijatelju, nož je sjajan! Pitanje, kako pišeš po čeliku, kojom metodom ako nije tajna?
Cutlass66 wrote:
hvala ti!
ma kakav profesionalac , pa prije 6 mj. sam poceo raditi nozeve..

jos sam ja daleko od profesionalizma...

ali lijepo je cuti dobre kritike od kolega!!  Very Happy
Back to top Go down
https://plus.google.com/u/0/+MarioPejakovic/posts
Ramone

Ramone


Posts : 132
Join date : 2014-11-08
Age : 51
Location : Hrvatska

scotch brite Empty
PostSubject: Re: scotch brite   scotch brite Icon_minitimeSun Jan 11, 2015 2:07 pm

E mene zanima, ako nije tajna, kako pišeš po čeliku to svoje cjenjeno ime? Uzgred, predobro izgleda.
Cutlass66 wrote:
hvala !! da, Budak mi je prezime.. ukucaj budak knives u google i klikni slike, ima ih.... Very Happy  Very Happy
Back to top Go down
https://plus.google.com/u/0/+MarioPejakovic/posts
davor_vfr

davor_vfr


Posts : 654
Join date : 2011-10-21

scotch brite Empty
PostSubject: Re: scotch brite   scotch brite Icon_minitimeSun Jan 11, 2015 11:05 pm

Iako nisi mene pitao, ali odneseš nož lijepo na lasersko graviranje i riješeno.
Back to top Go down
http://instagram.com/dmblade#
Sponsored content





scotch brite Empty
PostSubject: Re: scotch brite   scotch brite Icon_minitime

Back to top Go down
 
scotch brite
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: RADIONA :: Alati i naprave-
Jump to: