* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 jeftin stainless?

Go down 
4 posters
AuthorMessage
djuragekon




Posts : 327
Join date : 2011-08-28

jeftin stainless? Empty
PostSubject: jeftin stainless?   jeftin stainless? Icon_minitimeSun Sep 25, 2011 1:27 am

Planiram da pravim neke nozeve (obavezno otporan na rdju) i mora bit jeftino al da ne bude bas neko djubre. Nisam bas upoznat sa materijalima pa me interesuje gde u okolini moze da se nabavi jeftin stainless?
Back to top Go down
Karlo Ban
Admin
Karlo Ban


Posts : 1681
Join date : 2009-08-22
Location : Zagreb

jeftin stainless? Empty
PostSubject: Re: jeftin stainless?   jeftin stainless? Icon_minitimeTue Oct 04, 2011 1:32 am

imas 440C u sloveniji za, mislim, 6-7 EURA/kg.
Back to top Go down
http://www.karlo-ban.com
rale

rale


Posts : 557
Join date : 2011-05-04
Age : 51
Location : Bukovac, Novi Sad

jeftin stainless? Empty
PostSubject: Re: jeftin stainless?   jeftin stainless? Icon_minitimeTue Apr 17, 2012 3:54 am

440a,,Slovas,, Cacak 032374444
Back to top Go down
http://www.ralebladesmith.com
djuragekon




Posts : 327
Join date : 2011-08-28

jeftin stainless? Empty
PostSubject: Re: jeftin stainless?   jeftin stainless? Icon_minitimeTue Apr 17, 2012 8:26 am

Eto, ja zapoceo temu a ne pade mi na pamet da bi mogao da postujem sta sam nasao. Hvala Rale. I ja sam uzeo od Slovasa 440A. Ljudi su jako fini i predusretljivi. Salju na adresu. Sve 5.
Back to top Go down
zHILEnius

zHILEnius


Posts : 64
Join date : 2012-09-27
Age : 37
Location : Srbija, Beograd

jeftin stainless? Empty
PostSubject: Re: jeftin stainless?   jeftin stainless? Icon_minitimeMon Oct 01, 2012 2:55 pm

Danas sam razgovarao sa choveko shto se tiche SLOVAS-a al reche mi da mogu da naruchim samo tablu lima jer oni to prodaju na veliko za postrojenja i fabrike... a mene zanimaju Flahovi od 440a, shto mi je ovaj rekao da to verovatno nemaju na lageri i uopshte u prodaji, malo mi je to chudno.
Poshto si ti vec bio u kontaktu sa njima i pazario da li si uzimao lim ili firiket ili mozda flah?
Back to top Go down
djuragekon




Posts : 327
Join date : 2011-08-28

jeftin stainless? Empty
PostSubject: Re: jeftin stainless?   jeftin stainless? Icon_minitimeMon Oct 01, 2012 7:43 pm

Druze imaju u limovima ali meni su sekli na flahove s tim sto to dodatno naplate. Ako ces da uzmes malo vise onda nek ti odseku tako da ti ne naplacuju bezveze. Ja sam uzeo mislim 15cm x 100cm, pa sam posle sekao koliko mi trebalo... Pozovi i trazi Sanju Spasovic, ja sam sa njom sve resavao. Pozdrav!
Back to top Go down
zHILEnius

zHILEnius


Posts : 64
Join date : 2012-09-27
Age : 37
Location : Srbija, Beograd

jeftin stainless? Empty
PostSubject: Re: jeftin stainless?   jeftin stainless? Icon_minitimeTue Oct 02, 2012 2:05 am

Ja bih za pochetak uzeo neku malu kolichinu tipa flah 120x1000 radi probe i experimetisanja... ne bih da me obavezu da moram da kupim celu tablu... videcu ovih dana da pozovem i da se raspitam. Ne gori mi pod nogama da moram da ga kupim odmah Smile
Back to top Go down
Sponsored content





jeftin stainless? Empty
PostSubject: Re: jeftin stainless?   jeftin stainless? Icon_minitime

Back to top Go down
 
jeftin stainless?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» zasto ne treba praviti mac od stainless-a...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: RAZNO :: Ducani, firme, forumi, tutoriali...-
Jump to: