* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA

HomeSearchRegisterLog in

BUDAK KNIVES - COCHISE

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Guest
Guest

BUDAK KNIVES - COCHISE  Empty
PostSubject: BUDAK KNIVES - COCHISE    BUDAK KNIVES - COCHISE  Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 11:43 am

pozdrav! evo i jedan moj rad u temi kovavnja..

celik 5160
debljina 6-6.5mm
tvrdoca 57 hrc
duzina 28cm
ostrica 15cm
drska - rog/turquise/stab drvo

BUDAK KNIVES - COCHISE  100_4310

BUDAK KNIVES - COCHISE  100_4311

BUDAK KNIVES - COCHISE  100_4312

BUDAK KNIVES - COCHISE  Coshis10

BUDAK KNIVES - COCHISE  Coshis11

BUDAK KNIVES - COCHISE  Coshis12

BUDAK KNIVES - COCHISE  Coshis13

BUDAK KNIVES - COCHISE  Coshis14

BUDAK KNIVES - COCHISE  Coshis15

BUDAK KNIVES - COCHISE  Coshis16

BUDAK KNIVES - COCHISE  Coshis17

eto, svi komentari i kritike dobrodosli, pozdrav
Back to top Go down
djuragekon

PostSubject: Re: BUDAK KNIVES - COCHISE    BUDAK KNIVES - COCHISE  Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 1:01 pm

Lepo izgleda. Svidja mi se oblik a pogotovo kontrast na ostrici. Imas stila, svaka cast! Drska mi se bas ne svidja ali to je do licnog ukusa, u svakom slucaju vidi se trud..
Back to top Go down
Karlo Ban
Admin
Karlo Ban

PostSubject: Re: BUDAK KNIVES - COCHISE    BUDAK KNIVES - COCHISE  Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 1:48 pm

idessss!
Back to top Go down
http://www.karlo-ban.com
Davor

Davor

PostSubject: Re: BUDAK KNIVES - COCHISE    BUDAK KNIVES - COCHISE  Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 9:01 am

izgleda odlično, ali ni meni se držalica baš nesviđa, sviđa mi se oblik samo mi boje nisu baš usklađene.
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: BUDAK KNIVES - COCHISE    BUDAK KNIVES - COCHISE  Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 1:49 pm

aa meni je drska zakon... u ruci lezi savrseno i grip je izvanredan a kamen je tirkiz (indijanski kamen za srecu), oduvijek sam patio za indijanskim nozevima... kad sam prvi put vidio noz davida yellowhorsea skamenio sam se, znao sam da kad tad moram imat takav noz... za sad jos ga nemam al eto, slozio sam mu zamjenu...

to je klasican kicasti AMERICAN INDIAN NATIVE STYLE... to mozete samo mrziti ili voljeti...

ja vooolim... radio sam jos nesto s tirkizom, al - otom potom, kak bi se reklo... Very Happy
Back to top Go down
Dule

Dule

PostSubject: Re: BUDAK KNIVES - COCHISE    BUDAK KNIVES - COCHISE  Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 4:41 pm

Druze ostrica je fenomenalna a drska u skladu sa njom,indijan i ne treba da bude obican vec raskosan i drugaciji.5 za trud.
Back to top Go down
zlatko381981

zlatko381981

PostSubject: Re: BUDAK KNIVES - COCHISE    BUDAK KNIVES - COCHISE  Icon_minitimeMon Sep 05, 2011 6:10 am

U specifikaciji za noz,vidim da si koristio celik 5160.Pa me muci jedna dilema.Ako je oznaka celika po Jugosovenskom standardu onda on ima samo 0.10 ugljenika u sebi i nikla 36.00.Stvarno neznam kako je moguce uz tako mali sadrzaj ugljenika da dobijes tako tvrdo secivo?Jel to zbog nikla ili je u pitanju druga vrsta celika?Inace noz je dobar sem sto se i meni ovo sarenilo na drsci nesvidja bas,ali svak ima svoj ukus i sto si malo eksperimentisao sa krajnjim efektom na samom secivu(razlicite strane).Korice su prava klasika,stvarno lepe.Toliko.Pozdrav
Back to top Go down
Karlo Ban
Admin
Karlo Ban

PostSubject: Re: BUDAK KNIVES - COCHISE    BUDAK KNIVES - COCHISE  Icon_minitimeMon Sep 05, 2011 6:24 am

oznaka celika nije potpuna ako uz nju nije i standard po kojem se ona ocitava (dajte to pocnite stavljat i ja bum, obecajem). evo karakteristicne greske u tom slucaju, jedan da oznaku po AISI-u, a drugi cita po JUS-u Razz
Back to top Go down
http://www.karlo-ban.com
Sponsored content

PostSubject: Re: BUDAK KNIVES - COCHISE    BUDAK KNIVES - COCHISE  Icon_minitime

Back to top Go down

BUDAK KNIVES - COCHISE
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» BUDAK KNIVES - TASMANIAN
»  BUDAK KNIVES - B & B knife
» scotch brite
» Goliath knives
» ILIJA GELO knives