* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 pokušaj br. 2

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




pokušaj br. 2 Empty
PostSubject: pokušaj br. 2   pokušaj br. 2 Icon_minitimeSat Sep 26, 2009 6:21 am

evo nećeg što upravo završavam ,drugi puta ga otpuštam;

pokušaj br. 2 P9250133
pokušaj br. 2 P9250134
pokušaj br. 2 P9250135
pokušaj br. 2 P9250136

komentarii su dobrodošli
Back to top Go down
Guest
Guest




pokušaj br. 2 Empty
PostSubject: Re: pokušaj br. 2   pokušaj br. 2 Icon_minitimeSat Sep 26, 2009 2:22 pm

Svidja mi se jako.
Dere me zelja da i ja zalupam ali ne zelim jos jer cu se navuci sigurno...a jos jedan hobi mi se ne uklapa u raspored....bla bla bla

Reci to je kovano od flaha ili sipke ?
Koliko ti je vremena trebalo za tu napraviti ?
Imas li mozda sliku komada prije kovanja ?
Back to top Go down
Guest
Guest




pokušaj br. 2 Empty
PostSubject: Re: pokušaj br. 2   pokušaj br. 2 Icon_minitimeSat Sep 26, 2009 4:28 pm

kovano je od šipke,evo iste pored noža;

pokušaj br. 2 P9250145
pokušaj br. 2 P9250144

a trebalo mi je otprilike 3 sata da dođem do popuštanja,danas kad se dignem ću ga zakaliti(nadam se da ga neću opet rastaliti ko zadnji)...
Back to top Go down
Guest
Guest




pokušaj br. 2 Empty
PostSubject: Re: pokušaj br. 2   pokušaj br. 2 Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 2:37 am

Odlicno !
Hvala na slikama !
Back to top Go down
Karlo Ban
Admin
Karlo Ban


Posts : 1681
Join date : 2009-08-22
Location : Zagreb

pokušaj br. 2 Empty
PostSubject: Re: pokušaj br. 2   pokušaj br. 2 Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 4:03 am

da, hvala na slikama! ovo je respektabilno, svaka cast.

kad i ovu drugu sipku zlupas, javi, ima toga jos!
Back to top Go down
http://www.karlo-ban.com
Guest
Guest




pokušaj br. 2 Empty
PostSubject: Re: pokušaj br. 2   pokušaj br. 2 Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 12:18 pm

Dokle je ovo stiglo ?
Nestrpljiv sam Twisted Evil
Back to top Go down
Guest
Guest




pokušaj br. 2 Empty
PostSubject: Re: pokušaj br. 2   pokušaj br. 2 Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 7:44 pm

sada je 20 do 4 i maloprije sam došao sa posla cijelo vrijeme lupam noćne pa nemam vremena ni snage za kovanje,ali danas poćinjem raditi dnevne smijene tako da se nadam da ću već danas navećer imati nešto za pokazati,jer ćim dođem doma idem dovršiti nož...
Back to top Go down
Guest
Guest




pokušaj br. 2 Empty
PostSubject: Re: pokušaj br. 2   pokušaj br. 2 Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 3:57 pm

Nije da sam se uljenio pa nisam ništa radio,nego sam poćeo raditi na drugim komadima,pa sam ovaj malo zapustio.Ali nema veze,jer i ovaj rad(moj prvi rad),privodim kraju skoro sam gotov sa brušenjem,tako da ga samo treba malo doraditi i ispolirati(i napraviti rućku naravno,ali to mi nije neka hića jerbo me sada trenutno pere kovanje i samo kovanje),pa evo kako sada izgleda ;
pokušaj br. 2 PA210171-1
pokušaj br. 2 PA210168-1
pokušaj br. 2 PA210166
Back to top Go down
Karlo Ban
Admin
Karlo Ban


Posts : 1681
Join date : 2009-08-22
Location : Zagreb

pokušaj br. 2 Empty
PostSubject: Re: pokušaj br. 2   pokušaj br. 2 Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 5:02 pm

znam taj noz kad je komad celika bio...veliki put je prosao. mozes biti ponosan na svoj prvi noz, a za drsku, kada krene kovanje, malo tko ima volje hehe, znam po sebi. da probas samo malo omotat spagom tek toliko da ima neki hvat i malo cijepat drva?
Back to top Go down
http://www.karlo-ban.com
Guest
Guest




pokušaj br. 2 Empty
PostSubject: Re: pokušaj br. 2   pokušaj br. 2 Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 5:04 pm

DA to je sigurno slijedeći korak baš sam ga mislio tako isprobat.Za početak ću isplesti dršku a onda napraviti drvenu...ili plastićnu.....ili gumenu???...??
Back to top Go down
Sponsored content





pokušaj br. 2 Empty
PostSubject: Re: pokušaj br. 2   pokušaj br. 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
pokušaj br. 2
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Liner Lock Folder- drugi pokusaj
» Zakovice

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: RADIONA :: Kovanje-
Jump to: