* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ljepila

Go down 
+10
becarsb
silo
zlatko381981
Ernest
rinos
shizo
dejalovac
Strider
Karlo Ban
LEGION66
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
predrag1969

predrag1969


Posts : 509
Join date : 2012-03-17
Age : 55
Location : Malojaroslavec, Rusija

ljepila - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ljepila   ljepila - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 29, 2014 3:14 pm

oštrač wrote:
Prodavnice u kojima sam kupio i izneo svoje mišljenje i pokazao im šta sam sve lepio- više ne uzimaju Henkelove lepkove...

Shocked Shocked Shocked
Back to top Go down
Guest
Guest




ljepila - Page 3 Empty
PostSubject: komentar    ljepila - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 29, 2014 3:22 pm

predrag1969 wrote:
oštrač wrote:
Prodavnice u kojima sam kupio i izneo svoje mišljenje i pokazao im šta sam sve lepio- više ne uzimaju Henkelove lepkove...

Shocked Shocked Shocked
study
Back to top Go down
Ramone

Ramone


Posts : 132
Join date : 2014-11-08
Age : 52
Location : Hrvatska

ljepila - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ljepila   ljepila - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 30, 2014 11:39 am

...Daj mi sliku da ga vidim.Ako ti nije teško..Poznajem hemiju lepkova.Zapamti.Super lepkovi nisu dobri za to što tebi treba .Oni su dobri za stacionarna lepljenja .Za dinamička lepljenja- nikako.Oni su po svom hemijskom sastavu- cijanakrilati i daju veoma krti spoj...To može da bude opasno za dinamička lepljenja.[/quote]

Evo na ovom linku je slika i opis tog ljepila kojeg sam kupio:
http://www.trgo-agencija.hr/detalji_proizvoda.d453ac37304e4b6cb21e830fb388ed2c.ljepilo-silikon-montazni-montagekit-super-cvrsto-350ml-bison.aspx
Back to top Go down
https://plus.google.com/u/0/+MarioPejakovic/posts
ivo




Posts : 192
Join date : 2011-11-04
Age : 61
Location : Zagreb

ljepila - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ljepila   ljepila - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 01, 2014 1:18 am

predrag1969 wrote:
oštrač wrote:
Prodavnice u kojima sam kupio i izneo svoje mišljenje i pokazao im šta sam sve lepio- više ne uzimaju Henkelove lepkove...

Shocked Shocked Shocked

U zaista Oštroj konkurenciji, ova izjava zaslužuje poziciju antologijske, jer je sada jasno kako je Milan postao i opinion maker affraid !!!
Back to top Go down
Guest
Guest




ljepila - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ljepila   ljepila - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 10, 2014 1:55 pm

Ramone wrote:
...Daj mi sliku da ga vidim.Ako ti nije teško..Poznajem hemiju lepkova.Zapamti.Super lepkovi nisu dobri za to što tebi treba .Oni su dobri za stacionarna lepljenja .Za dinamička lepljenja- nikako.Oni su po svom hemijskom sastavu- cijanakrilati i daju veoma krti spoj...To može da bude opasno za dinamička lepljenja.

Evo na ovom linku je slika i opis tog ljepila kojeg sam kupio:
http://www.trgo-agencija.hr/detalji_proizvoda.d453ac37304e4b6cb21e830fb388ed2c.ljepilo-silikon-montazni-montagekit-super-cvrsto-350ml-bison.aspx[/quote]
Beži od njega kolega! Bacio sam ga skoro ....ni ime da mu spomenem - nije vredno...šta sam sve probao sa njim- i nikakava vajda ....
Back to top Go down
Guest
Guest




ljepila - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ljepila   ljepila - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 10, 2014 1:55 pm

Ramone wrote:
...Daj mi sliku da ga vidim.Ako ti nije teško..Poznajem hemiju lepkova.Zapamti.Super lepkovi nisu dobri za to što tebi treba .Oni su dobri za stacionarna lepljenja .Za dinamička lepljenja- nikako.Oni su po svom hemijskom sastavu- cijanakrilati i daju veoma krti spoj...To može da bude opasno za dinamička lepljenja.

Evo na ovom linku je slika i opis tog ljepila kojeg sam kupio:
http://www.trgo-agencija.hr/detalji_proizvoda.d453ac37304e4b6cb21e830fb388ed2c.ljepilo-silikon-montazni-montagekit-super-cvrsto-350ml-bison.aspx[/quote]
Beži od njega kolega! Bacio sam ga skoro ....ni ime da mu spomenem - nije vredno...šta sam sve probao sa njim- i nikakava vajda ....
Back to top Go down
Sponsored content





ljepila - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ljepila   ljepila - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
ljepila
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: RADIONA :: Drvo, koža, umjetni materijali...-
Jump to: