* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Jedan za mog najboljeg frenda

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Keltan




Posts : 445
Join date : 2015-06-08

Jedan za mog najboljeg frenda  Empty
PostSubject: Jedan za mog najboljeg frenda    Jedan za mog najboljeg frenda  Icon_minitimeSat May 21, 2016 2:08 pm

Ok , starom NSK lezaju sam produzio zivot  u ovaj nozic koji ce dobiti  moj najbolji drug ...AKO mi donese iz USA sve sta sam mu porucio Razz

Sta mislite decki za moje novo remek delo ...dobro de za mene su svi  remek delo Very Happy Sada se mislim kakvu futrolu da mu napravim ..carbon ?

Jedan za mog najboljeg frenda  2aam43m
Jedan za mog najboljeg frenda  2rd9ph1
Jedan za mog najboljeg frenda  10dv3w8
Jedan za mog najboljeg frenda  2cdbprq
Back to top Go down
pljehtar




Posts : 140
Join date : 2016-04-28

Jedan za mog najboljeg frenda  Empty
PostSubject: Re: Jedan za mog najboljeg frenda    Jedan za mog najboljeg frenda  Icon_minitimeSun May 22, 2016 3:52 am

izgleda super, a kako si napravijo drsku? koji je to materjal? Smile
Back to top Go down
Gvozden

Gvozden


Posts : 609
Join date : 2012-09-28
Location : Nis

Jedan za mog najboljeg frenda  Empty
PostSubject: Re: Jedan za mog najboljeg frenda    Jedan za mog najboljeg frenda  Icon_minitimeSun May 22, 2016 5:56 am

Jednostavno,lepo.
I ja bih da znam što i Pljehtar.
Back to top Go down
Keltan




Posts : 445
Join date : 2015-06-08

Jedan za mog najboljeg frenda  Empty
PostSubject: Re: Jedan za mog najboljeg frenda    Jedan za mog najboljeg frenda  Icon_minitimeSun May 22, 2016 10:04 am

Mislim da nisam video do sada da je neko uradio drsku na ovaj nacin .Mucan posao ali za frenda vredi se pomuciti ....Carbon decki , cisti carbon je ova rucka .A slika ,posebno moja ne moze pokazati njegovu raskosnu ljepotu ..... Hvat je odlican , nema klizanja i to je bilo najveci predizvik da postignem .........trebalo je dobro iscjediti rucku od epoksija pre stavljanja u pec ....

ovako izgleda carbon koji koristim  ...

Jedan za mog najboljeg frenda  Sl47qu
Back to top Go down
chumaman
Admin
chumaman


Posts : 1670
Join date : 2012-05-21
Age : 54
Location : Omanovac

Jedan za mog najboljeg frenda  Empty
PostSubject: Re: Jedan za mog najboljeg frenda    Jedan za mog najboljeg frenda  Icon_minitimeTue May 24, 2016 2:01 am

cheers Ima nekih koji motaju i gore Razz
ALI ovo je PRO namotano ...odlično
Back to top Go down
Gvozden

Gvozden


Posts : 609
Join date : 2012-09-28
Location : Nis

Jedan za mog najboljeg frenda  Empty
PostSubject: Re: Jedan za mog najboljeg frenda    Jedan za mog najboljeg frenda  Icon_minitimeMon May 30, 2016 6:24 am

Keltane jel oćeš da ja tebi pošaljem neke komade autoktoniog drveća iz mog kraja?
Znam da je off post al mi nerado ili pre nešto odradim kako treba na pm.Mučim se od kad si me pitao za blank,pa sam morao ovako javno.Chumane ti briši za neki dan, i zamerite.
Back to top Go down
Keltan




Posts : 445
Join date : 2015-06-08

Jedan za mog najboljeg frenda  Empty
PostSubject: Re: Jedan za mog najboljeg frenda    Jedan za mog najboljeg frenda  Icon_minitimeMon Jun 06, 2016 9:32 am

Gvozden wrote:
Keltane jel oćeš da ja tebi pošaljem neke komade autoktoniog drveća iz mog kraja?
Znam da je off post al mi nerado ili pre nešto odradim kako treba na pm.Mučim se od kad si me pitao za blank,pa sam morao ovako javno.Chumane ti briši za neki dan, i zamerite.
Moze Very Happy  Ali pod uslovom da primis blank i napravis ljep nozic od njega .Ponudio sam ti zato sto si napisao da nemas gde da radis a za ovaj blank ti ne treba vatra , vec kamen i voda . Na moj nacin mozes na balkon/terasi / napraviti noz .

Evo jos jedan od 52100 i stvarno mi se dopada kontak drske sa rukom ....orah , konop i CA ljepak ...grip iz snova Very Happy Sta mogu , nekako prakticna strana mi postaje vaznija od izgleda  noza  Laughing

Jedan za mog najboljeg frenda  2i6gao6
Jedan za mog najboljeg frenda  2z9b2p4
Back to top Go down
chumaman
Admin
chumaman


Posts : 1670
Join date : 2012-05-21
Age : 54
Location : Omanovac

Jedan za mog najboljeg frenda  Empty
PostSubject: Re: Jedan za mog najboljeg frenda    Jedan za mog najboljeg frenda  Icon_minitimeMon Jun 06, 2016 2:34 pm

Smile ribić...moglo je to još bolje motanje da bude
za grip i pitanje estetike smo u korak cheers
Back to top Go down
Gvozden

Gvozden


Posts : 609
Join date : 2012-09-28
Location : Nis

Jedan za mog najboljeg frenda  Empty
PostSubject: Re: Jedan za mog najboljeg frenda    Jedan za mog najboljeg frenda  Icon_minitimeTue Jun 07, 2016 11:00 am

Keltane,pošalji mi adresu na pm.Pet puta sam pokušao da ti pošaljem poruku na pm i nikako da ode.
Back to top Go down
Sponsored content





Jedan za mog najboljeg frenda  Empty
PostSubject: Re: Jedan za mog najboljeg frenda    Jedan za mog najboljeg frenda  Icon_minitime

Back to top Go down
 
Jedan za mog najboljeg frenda
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jos jedan
» Jos jedan
» Jos jedan gillette
» koser! da da jos jedan xD
» Jedan lovacki

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: NOŽEVI :: Galerija-
Jump to: