* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA

HomeSearchRegisterLog in

santoku

Go down 
+7
Davor
shizo
Strider
Nino G
LEGION66
dejalovac
Karlo Ban
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
zlatko381981

zlatko381981

santoku - Page 4 Empty
PostSubject: Re: santoku   santoku - Page 4 Icon_minitimeFri Mar 02, 2012 7:24 am

Prelepo Karlo.Majstorija u tvom stilu.
Back to top Go down
djuragekon

santoku - Page 4 Empty
PostSubject: Re: santoku   santoku - Page 4 Icon_minitimeSat Mar 03, 2012 5:12 am

Karlo, kolika je konacna debljina noza?
Back to top Go down
Karlo Ban
Admin
Karlo Ban

santoku - Page 4 Empty
PostSubject: Re: santoku   santoku - Page 4 Icon_minitimeFri Mar 09, 2012 1:35 am

fala...

oko 1.5 do 2 mm
Back to top Go down
http://www.karlo-ban.com
Karlo Ban
Admin
Karlo Ban

santoku - Page 4 Empty
PostSubject: Re: santoku   santoku - Page 4 Icon_minitimeSun Apr 08, 2012 7:02 am

napokon stigle drske! dobro, nisu stigle od nikuda, sam sam ih radio, prvo kod jednog kolege na cirkularu i blanjalici, pa kod drugog na tokarilici ali u smislu vremena koje sam potrosio, definitivno su stigle same od sebe. materijal je parena bukva, a preciznost u manje od pola milimetra. jedno 50 komada koje bih inace radio dva dana, ovak su gotove za dva sata. wiiii Very Happy

santoku - Page 4 Santokudrske1

doduse, jos ih treba pripasati, ali to je jedno 5 minuta posla na tracnoj, da bi izgledale ovako:

santoku - Page 4 Santokudrske2

santoku - Page 4 Santokudrske3

eh sad, ako je netko voljan i ima mogucnost na tokarilici ili cemu vec napraviti asimentricnu drsku za kosir ili vijak, nek mi se javi na PM ili mail, pa se dogovorimo za mozebinu suradnju.
Back to top Go down
Dule

Dule

santoku - Page 4 Empty
PostSubject: Re: santoku   santoku - Page 4 Icon_minitimeSun Apr 08, 2012 7:13 am

Ovi nozevi su izgleda za kuhinju a meni takvi bas trebaju.Karlo moguce je napraviti i kuci malu kopiju struga za drvo.Ja sam to imao.Polirao sam ranije vaze za spomenike pa sam od te polirke preradio i masinu za drvo i nije lose radila.Nazalost prodao sam je odavno zbog nekih dugova.Planiram ponovo da radim.Prosto je za praviti a posle mozes da radis sam drske.
Back to top Go down
Karlo Ban
Admin
Karlo Ban

santoku - Page 4 Empty
PostSubject: Re: santoku   santoku - Page 4 Icon_minitimeSun Apr 08, 2012 7:23 am

Dule wrote:
Ovi nozevi su izgleda za kuhinju a meni takvi bas trebaju.Karlo moguce je napraviti i kuci malu kopiju struga za drvo.Ja sam to imao.Polirao sam ranije vaze za spomenike pa sam od te polirke preradio i masinu za drvo i nije lose radila.Nazalost prodao sam je odavno zbog nekih dugova.Planiram ponovo da radim.Prosto je za praviti a posle mozes da radis sam drske.

je za kuhinju su i kaj se mene tice, sto si blizi japancima u izradi, to ce biti bolji u radu u kuhinji.

razmisljao sam o kopirki ali nije nikakva velika hitnost, pa se ne zamaram time previse, ako se netko javi, ok, ako ne, opet dobro.
Back to top Go down
Sponsored content

santoku - Page 4 Empty
PostSubject: Re: santoku   santoku - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down

santoku
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Santoku noz