* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Futrola za kolegu

Go down 
2 posters
AuthorMessage
ljaljo

ljaljo


Posts : 92
Join date : 2014-09-02
Age : 31

Futrola za kolegu Empty
PostSubject: Futrola za kolegu   Futrola za kolegu Icon_minitimeTue Oct 21, 2014 12:48 pm

nije nož, samo futrola za starijeg kolegu lovca, kojem se svidilo kako sam sebi napravio futrolu za nož, pa me zamolio da napravim i njemu za njegov Bowie!
pa evo par slika kako je ispala, kolega je prezadovoljan, sad me zanimaju vaša malo stručnija mišljenja i kritike!
materijal za futrolu koža 3mm
Ovo je treća futrola koju sam do sada napravio!
Futrola za kolegu 21cse4n
Futrola za kolegu 20isvhk

i evo jedna od stare futrole koju je kolega sam sebi napravio
Futrola za kolegu 105a3ya
Back to top Go down
chumaman
Admin
chumaman


Posts : 1670
Join date : 2012-05-21
Age : 54
Location : Omanovac

Futrola za kolegu Empty
PostSubject: Re: Futrola za kolegu   Futrola za kolegu Icon_minitimeTue Oct 21, 2014 2:03 pm

Pa i treba biti prezadovoljan...bolje korice od noža Razz
nadasve odličan rad još malo poradi na šavu, ravan je vrlo pohvalno ali mi konac ne izgleda ravnomjerno zategnut
mada sve to su sitnice s obzirom da si  se tek uhvatio tog posla...samo naprijed talenat postoji a vještinu ćeš već steći cheers
Back to top Go down
ljaljo

ljaljo


Posts : 92
Join date : 2014-09-02
Age : 31

Futrola za kolegu Empty
PostSubject: Re: Futrola za kolegu   Futrola za kolegu Icon_minitimeThu Oct 23, 2014 2:35 pm

a to sam i ja reka za nož, al šta ćeš, sve je to zategnuto, a neravmnomjerno izgleda jel samo šivao sa konopcem nekim, a ne koncem, al sad krećem u nabavku alata za graviranje i konce i sve šta ide uz to, nadam se da će se vidit napredak već na sljedećoj futroli
Back to top Go down
Sponsored content





Futrola za kolegu Empty
PostSubject: Re: Futrola za kolegu   Futrola za kolegu Icon_minitime

Back to top Go down
 
Futrola za kolegu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» kožna futrola "my way"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: NOŽEVI :: Galerija-
Jump to: