* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Keramicka vuna za pec

Go down 
3 posters
AuthorMessage
ninikki

ninikki


Posts : 408
Join date : 2013-12-22
Location : Nis

Keramicka vuna za pec Empty
PostSubject: Keramicka vuna za pec   Keramicka vuna za pec Icon_minitimeThu Jul 17, 2014 1:56 pm

Vidim da vec postoji post o vuni ali od pre dve godine pa se i ne vidi vec. Pitao bih forumase da li neko zna gde se moze naci keramicka vuna i po kojoj ceni. Svi vec znate za sta je potrebna. Potrebno mi je 1 ili 2 metara kvadratnih. Prvenstveno ako neko zna gde se moze naci u Srbiji. Hvala. Smile
Back to top Go down
Dule

Dule


Posts : 449
Join date : 2011-05-23
Age : 42
Location : Arandjelovac

Keramicka vuna za pec Empty
PostSubject: Re: Keramicka vuna za pec   Keramicka vuna za pec Icon_minitimeThu Jul 17, 2014 2:30 pm

mi smo to nekad imali u firmi.Znam da je trpela preko 2000 ali nemam pojma gde sad moze da se nadje.Raspitacu se gde smo nabavljali.Mozda ima i neko parce po magacinima.
Back to top Go down
ninikki

ninikki


Posts : 408
Join date : 2013-12-22
Location : Nis

Keramicka vuna za pec Empty
PostSubject: Re: Keramicka vuna za pec   Keramicka vuna za pec Icon_minitimeThu Jul 17, 2014 2:31 pm

Hvala Dule, i kvadrat bi bilo dosta, mislim.
Back to top Go down
Cannel




Posts : 46
Join date : 2011-03-05

Keramicka vuna za pec Empty
PostSubject: Re: Keramicka vuna za pec   Keramicka vuna za pec Icon_minitimeFri Jul 18, 2014 4:24 am

Kaj su već dve godine prošle....a još nisam sastavio peć....e jesam ljenčina.
Nas ti je došo paket mislim oko 500kn tu u zagrebu. Dimenzije su bile 5x61x360 cm. Nije skupa, s obzirom kolko je dobiješ. Malo proguglaj, ja uvjek sve kaj trebam lakše nađem u Srbiji nego kod nas.
Back to top Go down
ninikki

ninikki


Posts : 408
Join date : 2013-12-22
Location : Nis

Keramicka vuna za pec Empty
PostSubject: Re: Keramicka vuna za pec   Keramicka vuna za pec Icon_minitimeFri Jul 18, 2014 4:41 am

Cannel wrote:
Kaj su već dve godine prošle....a još nisam sastavio peć....e jesam ljenčina.
Nas ti je došo paket mislim oko 500kn tu u zagrebu. Dimenzije su bile 5x61x360 cm. Nije skupa, s obzirom kolko je dobiješ. Malo proguglaj, ja uvjek sve kaj trebam lakše nađem u Srbiji nego kod nas.
Hvala Cannel Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Keramicka vuna za pec Empty
PostSubject: Re: Keramicka vuna za pec   Keramicka vuna za pec Icon_minitime

Back to top Go down
 
Keramicka vuna za pec
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Keramička vuna

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: RADIONA :: Drvo, koža, umjetni materijali...-
Jump to: