FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Pracke

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Guest
Guest

PostSubject: kometar    Sat Apr 12, 2014 4:21 pm

Ja to nisam uradio...
Back to top Go down
chumaman
Admin

PostSubject: Re: Pracke   Sat Apr 12, 2014 4:32 pm

oštrač wrote:
Ja to nisam uradio...
 Laughing kakav lik i nedjelo .....ma Milane uklapaš se u opasne obrazce ponašanja , da se brzo javiš
nekom liječniku dok još ima šansi.... No jesi imao djevojku....ili još lupaš majmuna  cyclops
Back to top Go down
View user profile
ninikki

PostSubject: Re: Pracke   Sat Apr 12, 2014 4:32 pm

O boze........ Tim makazama cu preseci ovu raspravu sa tobom. Over and out.
Back to top Go down
View user profile
ninikki

PostSubject: Re: Pracke   Sat Apr 12, 2014 4:35 pm

Chumaman u pravu si. Ovde samo ignore pomaze.
Back to top Go down
View user profile
ninikki

PostSubject: Re: Pracke   Sat Apr 12, 2014 4:40 pm

Zaboravio sam presudu. Da se nekako organizuje sastanak svih na forumu, da se Milanu da nakovanj, cekic, i dve plocice celika da kovacki zavari i demantuje sve nas. Makaze za lim mu NIPOSTO ne dajte.
Back to top Go down
View user profile
ninikki

PostSubject: Re: Pracke   Sat Apr 12, 2014 4:41 pm

Jer Burt Simpson didn't do it.
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: kometar    Sat Apr 12, 2014 4:54 pm

저리 꺼져
Back to top Go down
bezribic

PostSubject: Re: Pracke   Sat Apr 12, 2014 5:47 pm

Nikki ja mislim da je stvarno vrijeme da pustiš snimku .Daj da i šira javnost pogleda tu komediju ,nemoj biti sebićan .
Back to top Go down
View user profile
Dule

PostSubject: Re: Pracke   Sat Apr 12, 2014 7:30 pm

Nisam bio prisutan nekoliko dana i mislio sam da vise nista i ne kazem ali kad me ovaj majmun(druge reci nemam)isprovocira e sad da se nadovezem.Ko je koga izbacio sa liste priljatelja?Zakuni se u sve sto imas kuci,majmune nepismeni.Ti vernik.Pa vernici valjda ne smeju da lazu.Obican olos,sujetna budala.Ko je kome slao komentare za kotlic i slike?Ko je govorio da se nadjemo nekad?Ja ili ti?Ja mogu da se zakunem jer imam malo obraza za razliku od tebe.Slike i snimke tvojih radova sam gledao.Mislis da sam lud pa da ne vidim kako si vario pukotine,grejes celik i kujes a nije se ni zacrveneo.Pa ti cak i boraks od drugara nije valjao.E moj majmune.Pa osnove neznas.I za ono sto sam ti govorio da treba da radis sa sekirama nisi zapamtio kako treba iako sam ti objasnjavao 2 sata.Zato si kasnije nekom sa foruma ispricao detalje koje sam ti ja rekao .Kitis se tudjim perjem.Video sam i kako radis cekicem,a ako kolega ninikki izbaci snimke i ostali ce videti kako radis.Cekic neznas da drzis.Hteo si da koristis duvac lisca za kovacku vatru.Nisam hteo nista da ti kazem jer ti nije vredelo govoriti da stavis obican usisivac.E sad dolazi i ono naj osnovnije.Sad si,veliki majstore pomenuo da si iskivao neke raonike?Pa leba ti ajde sad nam objasni kako si ih iskivao i kako kalio na kraju.Koliki cekic si koristio.Za koji traktor i ciji su plugovi.E ovde ne mozes da me zajebes i lupis jer je ovo moj fax.Ovo radim godinama.Ajde sad kazi ptico da ti proverim znanje i da te obrukam pred celim forumom.Kazi kako si ih radio.Ako neznas ovo pa ajde majstore objasni kako se prave i kale obicne sekire,ako neznas ni ovo ajde bar objasni kako se kale stemajzi,sekaci i spicevi.E bas da te vidim.Jedva cekam odgovor.
Back to top Go down
View user profile
Dule

PostSubject: Re: Pracke   Sat Apr 12, 2014 7:35 pm

i da,nesto zaboravih.Apelujemo na Karla da izbaci ovu budalu sa foruma.Ja prvi glasam za.
Karlo,druze ucini nam jer nas ima dosta koji bi da ga sklonis odavde.
Back to top Go down
View user profile
LEGION66

PostSubject: Re: Pracke   Sun Apr 13, 2014 12:17 am

Tu netko jako tuće u stranu.
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: kometar    Sun Apr 13, 2014 3:56 am

Kolega Dule -batali me više! ...nemam šta ja tebi da objašanjavam!...i trebate vaš četvorica koji me vređate da se povučete sa foruma, a ne ja ...Samo jedan osvrt na vaše postove u smislu vređanja- sve govori - ko treba da ode sa foruma .Imam sve ono što si me vređao na fb...Zato sam te i izbacio....
Batali te me više...odkačite se  od mene.Ti snimci mogu i ja da stavim..To nije bilo kod mene već kod kolege koga sam učio ...a koji ništa nezna- pa imate i zaštao da se najsmejete...Jer ja tražim vaše snimke - kako vi radite? da  se i ja smejem i sl.
Na sve načine pokušavate da me dergadirate, ponižvate i vređate.Nisam ja tu zbog vas..A ovo što se dešava ima i onu dobru stranu- da znam kakvi ste...Ne mislim na ostale kolege- da se ogradim ....
Back to top Go down
chumaman
Admin

PostSubject: Re: Pracke   Sun Apr 13, 2014 4:38 am

Ne bi da kvarim ovako prekrasnu nedelju.... sunny k tome Cvjetnicu  flower 

Daj zbroji više sive stanice i shvati da si .....NE BITAN....NE POŽELJAN....OVDJE
Back to top Go down
View user profile
Pilgrim

PostSubject: Re: Pracke   Sun Apr 13, 2014 5:45 am

Moram da napomenem sledeće:
Sa Milanom sam se čuo davnih dana putem telefona gde mi je pričao naširoko o nekim stvarima sa kojima se i nisam u potpunosti slagao al hajd ko velim možda čovek i nešto zna. Preporučio mi je oštrača u NS kod kojeg mogu da odem da sredim nož sa kojim sam proveo skoro sat vremena pričajući ispred njegove radnje o stvarno dobrim stvarima u vezi noževa od kojeg sam i čuo sledeće što sam naveo o dotičnom gospodinu.
E sada epilog. Ovo je PM koju sam dobio danas od dotičnog gospodina i koja je po meni dovoljan razlog da se dotični gospodin doživotno ukloni i zabrani na svim nama poznatim forumima koji se tiču izrade noževa,oštrenja i poliranja.

Quote message

kometar

From oštrač To Pilgrim, Yesterday at 11:19 pm
Prestani da pričaš o meni ivakve gluposti ...Majmune jedan! ...sram te bilo - govedo jedno smrdljivo...Kod koga si ti bio...Ako im kažem - šta pišeš o meni - jebaće ti mater i mamu maminu - SELJAKU JEDAN BALAVI...
Zvao si me po 5 puta i ulizivao i pomogao sam ti oko oštrenja- sećaš se! ...Govno jedno smrdljovo si ti! ..Ako ti dođem tamo jebaću ti sve po spisku! ...pička ti materina seljačka...
Skinimi se sa kurca , imaš ženu pa nju jaši.... a ne muškace....

I da pa napomenem da smo se čuli jednom ili eventualno dva puta :)i obratite pažnju na gramatiku  Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: kometar    Sun Apr 13, 2014 6:06 am

Kolega Bane...zvao si me po 100 puta dnevno...Hteo sam da ti izađem u sutret i izašao sam ... Nisam imao srca da ti kažem - dosta.A ono što si pisao o meni , saznao sam i kome si rekao ..Ti isti ljudi će pokrenuti sudski postupak protiv tebe i tvojih ne istina...Mislim da su već u toku sa time...Tako da ćeš imati problema..Sve što si mi rekao - ja sam naveo.
Bolje bi ti bilo da se izvineš njima i meni - da nebih bio u vrlo neprijatnoj siutuaciji...Nemaš ti nikakvo pravo da nekoga izbacuješ sa foruma - jer ovo nije tvoj forum....
Back to top Go down
@mungos@

PostSubject: Re: Pracke   Sun Apr 13, 2014 6:20 am

dobro momci ,hocemo jos o ovome ili mozemo da se vratimo na temu pracke?

a sto se tice kolege milana....

ako vam je toliko skrivio skupite se i idite do njega svi ozlojedjeni,,vezite ga za drvo i zapalite,posle mozete da ga silujete recimo bicete srecni i garavi.,al ajde nas nazovi novo dosle prestanite da smarate sa ovim sranjima,i licnim sukobima.

Na ovaj forum sam dosao da bi procitao i upoznao nesto i neke od velikih majstora kovanja,kaljenja izrade sekira,nozeva,pa i pracki ,,kojim sam impresioniran u pocetnim postovima ove teme.A ne da slusam o vasim izlivima besa i drugo.
Jos uvek se nadam da medju vama osim besnih ,,kevtalica,,pored toga Ima i majstora svog zanata.a ovo vase ponasanje ne pokazuje to tako.

I apel za KARLA,ako taj covek uopste posecuje ovaj forum posto dozvoljava ovakve gluposti,,DA LI MOZE KARLO DA NAS OSLOBODI OVIH GLUPOSTI ZA CITANJE ILI PA DA TRAZIMO DRUGI FORUM?,,

Back to top Go down
View user profile
chumaman
Admin

PostSubject: Re: Pracke   Sun Apr 13, 2014 6:26 am

Mad kakva dijagnoza..... No teški poremećaj osobnosti  clown 
ne bi da kvarim ovako finu nedelju i fantastičan roštilj ali  clown u naredno vrijeme mogu adekvatno da ti pojasnim
kako ugrožavaš svoje zdravlje i bivstvovanje.... Suspect počni se češće osvrtati oko sebe  scratch

https://web.facebook.com/Infamous-Blades-1474102002828512/?ref=hl
Back to top Go down
View user profile
@mungos@

PostSubject: Re: Pracke   Sun Apr 13, 2014 6:32 am

a ti kolega milane,za ovo kratko vreme od kako se poznajemo 100 puta sam ti rekao drugarski da se ne nastavljas i ne raspravljas na forumu sa ostalima.

ako se nekome ne svidja tvoj nacin rada,radovi i hvalitet to je samo njihova stvar,isto tako i hvalitet nekadasnje impe i njihovi radovi,i to je njihova stvar,sta tebe dotice to toliko da skaces u vatru,sta?
to su moji majstori.pa sta ako su te oni ucili i naucili.sta imas ti nekog da branis.batali to i gledaj svoja posla ,svoj rad.

oped ti drugarski kazem cuti i radi,i kaci svoje radove,a dok te neko ne pita za misljenje i pomoc cuvaj je za sebe,i to sam ti skrenuo paznju,ne ti oces da kad dodju novi clanovi imaju sta da vide,to je ok,al ne i vase svadje.i zadnji put ti dobronamerno kazem prestani sa time ,barem ne ovde na forumu,ja jesam tvoj poznanik i nazovi kolega i cujemo se na skype,ali brate ja necu kao verujem ni drugi da citam sta si ti kome i sta je tebi ko dao,ucinio i drugo.ne nastavljaj se.

Ne moras da poslusas al u suprotnom kad se cujemo ne pominji mi forum i ludorije sa njega.Nadam se da ti je sve jasno.Pozdrav svima.
Back to top Go down
View user profile
@mungos@

PostSubject: Re: Pracke   Sun Apr 13, 2014 6:46 am

chumaman gde mogu da pogledam tvoje radove?link,slike?
Back to top Go down
View user profile
@mungos@

PostSubject: Re: Pracke   Sun Apr 13, 2014 7:08 am

chumaman wrote:
ne bi da kvarim ovako finu nedelju i fantastičan roštilj ali  clown u naredno vrijeme mogu adekvatno da ti pojasnim
kako ugrožavaš svoje zdravlje i bivstvovanje.... Suspect počni se češće osvrtati oko sebe  scratch

Jel ovo meni?
Back to top Go down
View user profile
predrag1969

PostSubject: Re: Pracke   Sun Apr 13, 2014 7:11 am

@mungos@ wrote:
chumaman gde mogu da pogledam tvoje radove?link,slike?

Ovde, u Galeriji. Pogledaj postove koje je on startovao.
Back to top Go down
View user profile
@mungos@

PostSubject: Re: Pracke   Sun Apr 13, 2014 7:12 am

hvala
Back to top Go down
View user profile
ninikki

PostSubject: Re: Pracke   Sun Apr 13, 2014 7:31 am

Jutro je pametnije od veceri. Shvatio sam da imamo posla sa nezrelim detetom koje place da nekoga nesto nauci a da pri tome ne zna nista. Milane ja nista ne znam ali cu nauciti. Ti neces. Niti mozes, niti hoces. Zasto si se usrao zbog snimaka?? Bilo da je kod mene ili kod tebe TI koves, JA snimam. Sto se mene tice zavrsena je rasprava sa neznalicom. Tacno.Nisam nista naucio jer ucitelj nije imao niti mogao sta da me nauci. Ucitelj je licnost bez diplome hemicara, bez znanja o kovanju , bez kulture . Snimci....bojim se da ih pokazem..strah me je da ces se u nastupu nemoci i besa povrediti na tocilu i da osecam krivicu zbog toga..Za mene je ova glupa i bespredmetna rasprava za nezrelim detetom i podvojenoj licnosti zavrsena. Video sam koliko NE ZNAS. A mnogo ne znas. Zapravo kada bi pravilno spojio sve ono sti si stavljao na forumu , na ispravan nacin i dobijes pravilan mozaik znanja MOZDA i uspes da sklepas noz prihvatljivih standarda. Ovako imas iskrivljenu sliku znanja koja je zapravo ne znanje. I opet si lose sastavio mozaik, sinko ja jos nisam izbacio kovane nozeve vec brusene radjene davno pre tebe. Ali ti opet imas iskrivljenu sliku o svemu tako da je tvoja stvarnost iskrivljena kao tvoji nozevi, prepuni silom varenih pukotina, puni nepoliranih brazdi, nesimetricni,....sta god vec. Nazalost.nisi na dobrom putu.
Back to top Go down
View user profile
Pilgrim

PostSubject: Re: Pracke   Sun Apr 13, 2014 8:13 am

Kao prvo,mi nismo kolege i nisam te zvao 100 puta već jednom ili dva puta. Pisao sam samo ovde na forumu o tebi i naravno hteo da ti pročitaš kako bi konačno odustao od ovog foruma pošto upropaštavaš svaku novu temu svojim glupostima. Što se tiče sudskog postupka,samo izvoli. Ti takođe možeš očekivati uskoro nekoliko inspekcija pošto se reklamiraš tuđim slikama,prodaješ nešto a radnju čini mi se baš i nemaš iako to tako navodiš. I naravno očekuj nekoliko dobrih porudžbina Smile

Ostalim članovima se izvinjavam,ali ne mogu više da čitam njegove gluposti.
Pozdrav
Back to top Go down
View user profile
chumaman
Admin

PostSubject: Re: Pracke   Sun Apr 13, 2014 8:39 am

@mungos@ wrote:
chumaman wrote:

Jel ovo meni?

Ma ni slučajno....hebiga slučajem je post trebao ići ispred tvoga pa si dobio takav krivi dojam....
to što se znaš s Milanom ne može i neće da utječe na moje rasuđivanje....uostalom svako
odgovara za svoja djela i ne djela.
Iako me možda na prvu i niste shvatili što sam atakovao na Milana...pokušao sam i drugačije ali
nije bilo rezultata a iz priloženog frajer se razmahao svojim ne pismenim baljezganjima do te mjere da
to više nije bilo za ' ma neka ga'.
Te se ovako samo upotpunjava slika koju sam davno stekao a obično jako dobro procjenim ljude.(škorpion)
Po neke od mojih radova tj. većinom hendlanja tuđih oštrica možeš potražiti i slobodno komentirati
neki od ozbiljnijih projekata su još u tijeku pa će vjerujem u skoro biti objavljeni.
Naime nisam ovdje da ikoga omalovažavam i maltretiram a kamo li sudim ali ovaj MENTOL Milan  clown 
je slučaj za sebe i vjerujem da to više nikom ne treba extra objašnjavati.
Tko god ima vremena slobodno nek se uvjeri u kronologiju njegovog nastupa na forumu od samog pojavljivanja
takav slučaj se ne viđa  Shocked
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Pracke   Today at 5:10 am

Back to top Go down

Pracke
View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Pracke