FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Pilgrim 007

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Pilgrim

PostSubject: Re: Pilgrim 007   Thu Mar 13, 2014 12:21 pm

Gospodo,hvala Vam na iskrenim čestitkama.
Večeras opet pijanka a uskoro stižem sa novim komadom Wink
Samo još odelce da mu sašijem Smile
Back to top Go down
View user profile
Dule

PostSubject: Re: Pilgrim 007   Thu Mar 13, 2014 3:41 pm

Cestitam sa malim zakasnjenjem.Da je ziva i zdrava.Noz necu da komentarisem,ni jedan vise jer ima pravih "strucnjaka" za to.
Back to top Go down
View user profile
ivo

PostSubject: Re: Pilgrim 007   Fri Mar 14, 2014 1:07 am

Kolega Milane, mene vaš nastavnički stav ni najmanje ne smeta, kao ni jedan "deo vašeg bića", ni najmanje. Naprotiv, kako sam napisao, veseli me.
Ne, Milane, ja ne znam izrađivati noževe. Jako ih volim, pa ih kupujem i dobivam na poklon od svoje obitelji i dragih prijatelja. Strastveni sam lovac, oduvijek praktički, posjedujem 6 komada vatrenog i lijepu kolekciju hladnog oružja. Ako Karlo, kao vlasnik stranice, zabrani diskutiranje članovima koji nisu istovremeno i knifemakeri, isti čas ću s postovima prestati, a ni dosad nasm davao tehničkih primjedbi, jedino estetske. Ja sam vam, mili kolega Milane, toliko tehnički glup da jedva da čavao znam ravno zabiti, no izuzetno poštujem ljude koje je dragi Bog obdario talentom "zlatnih ruku".
Drago mi je da se svakodnevno čujete s mojim prijateljem Zlatkom Antonijevićem. Ukoliko svoje stručne debate intenzivirate i na češće od jednom dnevno, ja vas molim da ga svaki put i od mene srdačno pozdravite, jer se radi o beskrajno nadarenom i dragom čovjeku  Smile .
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: kometar    Fri Mar 14, 2014 2:40 am

Dragi kolega Ivo , biće mi čast da vas upoznam..vi ste jedan prijatan čovek verujem i dobar drug ...zašto nebih ste probali da napravite jedan nož... "Dok se probije led - posle možete lagano da plivate u moru tople vode - koju je led sačuvao od samrzavanja"...Nema razloga da Karlo Ban zabrani onima koji neprave noževe...Ovo je jedan lep forum gde ljudi treba da se druže..
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Pilgrim 007   Today at 9:00 am

Back to top Go down

Pilgrim 007
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2