* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Zlatkovi "duhovi" dobili konkurenciju :)

Go down 
2 posters
AuthorMessage
djuragekon




Posts : 327
Join date : 2011-08-28

Zlatkovi "duhovi" dobili konkurenciju :) Empty
PostSubject: Zlatkovi "duhovi" dobili konkurenciju :)   Zlatkovi "duhovi" dobili konkurenciju :) Icon_minitimeThu Feb 27, 2014 1:04 pm

Mala šala sa naslovom.. Evo kako vrsni majstor pravi šumskog duha (ili čarobnjaka) u metalnoj izvedbi. Doduše, ima ozbiljnu mašineriju, ali može sve to i ručno samo malo duže traje.. Laughing 

https://www.youtube.com/watch?v=llM5ez6fgBw
Back to top Go down
zlatko381981

zlatko381981


Posts : 667
Join date : 2010-11-05

Zlatkovi "duhovi" dobili konkurenciju :) Empty
PostSubject: Re: Zlatkovi "duhovi" dobili konkurenciju :)   Zlatkovi "duhovi" dobili konkurenciju :) Icon_minitimeFri Feb 28, 2014 1:19 am

Very Happy .Dobar,dobar.Al moram reci da toliko muke i toliko masinerije,a i te kako ovo sve moze i bez nje,bar ovaj sto je on uradio.
Ja sam skorije mislio lupiti kojeg muflona il neku divokozu.Naleteo sam na  ovaj klip https://www.youtube.com/watch?v=NytRIqtKMqo
i bas  sam ovako neku planirao da "turim",da prostite na jedan noz.I to je "donekle"smisljeno kako.Mislim sve je smisljeno,e samo dal ce i uspeti posto nemam ni blizu ovakvu masineruju,vec sve karabudzeno sa moje strane,videcemo,al jedva cekam.Milan  ili ti nas cenjeni 'ostrac" je video oblik noza na koji mislim staviti to.Mislim da ce biti veoma zanimljivo.I to ce biti jedna serija takvih nozeva.A i duh nije los,al mi je muflon lepsi.Za sada. Very Happy
Back to top Go down
djuragekon




Posts : 327
Join date : 2011-08-28

Zlatkovi "duhovi" dobili konkurenciju :) Empty
PostSubject: Re: Zlatkovi "duhovi" dobili konkurenciju :)   Zlatkovi "duhovi" dobili konkurenciju :) Icon_minitimeFri Feb 28, 2014 1:41 am

Odlično! I ja počinjem da radim te životinjske glave za jedno nedelju-dve, sve ručno naravno.  Very Happy 
Back to top Go down
Sponsored content





Zlatkovi "duhovi" dobili konkurenciju :) Empty
PostSubject: Re: Zlatkovi "duhovi" dobili konkurenciju :)   Zlatkovi "duhovi" dobili konkurenciju :) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zlatkovi "duhovi" dobili konkurenciju :)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: RADIONA :: Kovanje-
Jump to: