* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji???

Go down 
3 posters
AuthorMessage
drago98

drago98


Posts : 9
Join date : 2014-01-08
Age : 25
Location : cacak

gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji??? Empty
PostSubject: gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji???   gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji??? Icon_minitimeWed Feb 19, 2014 5:16 am

gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji???
Back to top Go down
Guest
Guest




gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji??? Empty
PostSubject: odgovor   gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji??? Icon_minitimeWed Feb 19, 2014 7:54 am

drago98 wrote:
gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji???
Pitaj obućare, ili nekog korjača- gde on kupuje ...u Nišu ,kod mene, ima prodavnica . Ako nenađeš- mogu ti kupiti i poslati ....Smile
Back to top Go down
vlay




Posts : 181
Join date : 2010-09-15

gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji??? Empty
PostSubject: Re: gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji???   gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji??? Icon_minitimeWed Feb 19, 2014 8:38 am

Opet ispravka, al' sta ces kad majstor deli savete.
Obucari koriste hrom stavljenu kozu koja nije dobra za futrole iz vise razloga, a osnovni je sto hrom reaguje sa karboncima i izaziva ubrzanu pojavu korozije.
Za nase potrebe je vazno da koza bude biljno stavljena i uglavnom je nabavljamo u fabrici za preradu koze u Rumi.Em je najjeftinije, em mozes da biras komade, okrajinu, debljinu( 3mm je sasvim ok), itd...jedino sto ne salju, nego moras licno.
Back to top Go down
zlatko381981

zlatko381981


Posts : 667
Join date : 2010-11-05

gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji??? Empty
PostSubject: Re: gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji???   gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji??? Icon_minitimeWed Feb 19, 2014 9:01 am

Sad ja moram ispraviti tebe,kolega Vlaj.Salju.Meni su poslali,pa verujem da ce i njemu.Ali jedino tada nemozes bas da biras,vec da se koliko je moguce potrudis da objasnis sta ti treba.Meni je iskreno uspelo iz drugog puta.Al otprilike po meni donekle sigurna varijanta je da trazis biljno stavljenu kozu od vrata.Ona ti je oko 3mm debljine i bice sve ok.Takvu sam ja uzeo i prezadovoljan sam.Mislim da sam se kod prvog puta ja zeznuo kod objasnjavanja.
Mada ovo sa slanjem je bilo tad.Jedino ako nisu nesto promenili u medjuvremenu,al cisto sumnjam.Obicno su cene podlozne promenama. Very Happy
A evo i jos malo da se potrudim za naseg kolegu.
022/432-425,431-426 direktni broj fabrike.Al to ti je druga varijanta.Prva je kontakt lice,a on je Dejan 062/655/219.Sa njim sam ja razgovarao i sasvim lepo dogovorio.Eto kompletne informacije. Very Happy 
Back to top Go down
vlay




Posts : 181
Join date : 2010-09-15

gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji??? Empty
PostSubject: Re: gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji???   gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji??? Icon_minitimeWed Feb 19, 2014 9:23 am

Vis' vraga, jednom sam ja zvao i sipak rekose ne salju.
Hvala na ovoj informaciji.
Back to top Go down
Guest
Guest




gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji??? Empty
PostSubject: kometar    gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji??? Icon_minitimeWed Feb 19, 2014 10:29 am

Kolega Zlatko, pa kada znaš, što ne pošalješ prijatelju...svaki dan se čujemo- a ti nikak da se setiš, da pitaš da li ti treba  kolega ? SmileVery Happy...
Gotov je laminat - sutra stavljam slike, uradio sam mu hemijsku obardu- jaku, tako da se šare i prelazi- vide iz aviona...Smile...išao sam do te mere- kao da sam mu radio hemijsko graviranje-aproksimatino pričam...nema ni jedne pukotne .Neću nijh da zovem imam kolegu ...Smile
Back to top Go down
zlatko381981

zlatko381981


Posts : 667
Join date : 2010-11-05

gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji??? Empty
PostSubject: Re: gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji???   gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji??? Icon_minitimeWed Feb 19, 2014 11:49 am

@Vlaj.No problemo.Smile
@Milan.Milane Milane.Pa otkud bih ja znao sta ti sve neznas,kad nepricas tako.Juce si mi rekao da si krstareci internetom u potrazi za informacijama oko kaljenja i termicke obrade dobio migrenu.A ja sam naime proveo 2,a mozda i vise godina u traganju za svim stvarima vezanim za nozeve.I mislim da sam ih i nasao poprilicno,samo mi ostaje da ih usavrsim i pronadjem jos koji fali.A usavrsio jos po meni nisam,a za to treba praska,odnosno praksa. Very Happy Sta ces kad sam poljoprivrednih,pa se zajebem oko izraza.
Samo da ti kazem,ono uzgred,batali se tih strucnih termina vis da te ljudi ne kontaju najbolje,a i meni je bogomi podugo trebalo da skontam da si u sustini dobar covek sa veoma specificnim vijugama.Nemoj me shvatis pogresno. Very Happy 
Back to top Go down
Guest
Guest




gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji??? Empty
PostSubject: kometar    gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji??? Icon_minitimeWed Feb 19, 2014 1:15 pm

Ti mene nisi razumeo prijatelju.Ja nemam informaciju- gde se nalazi ta firma za proizvodnju i distribuciju kože - a ti znaš i znao si ranije...Smile
A, što se ovog drugog dela tiče- ja to istražujem oko 4,5 godine i od tolikih informacija- počela je glava da me boli.Što ti kažeš - migrenu ću da dobijem Smile.
S, druge strane, od kada sam to počeo da to pretočim u praksu, sve je to znanje - "stasalo" - što bi reko naš narod Smile.." a testo će tek da naraste " ( razultati )...jer se kapiramo kolega ? ...Smile
Moraš kolega da stižeš sve...da budeš pravi domaćin ...na svim polijima .Sutra će doći žena , deca pa ćeš morati i tada da stižeš..
Ja stižem sve, i poljoprivredu, i hemiju i noževe, porodicu gledam - sve ...nije lako, padam- dižem se i na kraju dana -nema lepšeg sna nego kada si premoren.Tada se najlepše ispavaš Smile...
A što se tiče tih stručnih termina - ja tako komuniciram sa svima i ovo je naučni forum i nema razloga da me neko nerazume Smile.
Back to top Go down
Sponsored content





gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji??? Empty
PostSubject: Re: gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji???   gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji??? Icon_minitime

Back to top Go down
 
gde se moze kupiti koza za futrole od noza u srbiji???
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Futrole
» kydex futrole
» Biljno štavljena koža
» gde kupiti borax?
» futrole

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: RADIONA :: Drvo, koža, umjetni materijali...-
Jump to: