FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Žiletove oštrice:sajam lova i ribolova

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
žile

PostSubject: Žiletove oštrice:sajam lova i ribolova   Fri Apr 12, 2013 12:05 pm

Nisam znao gdje bih stavio ove slike pa ih premjestite ako mislite da ne pripadaju ovdje.Ukazala mi se prilika da izložim svoje uratke na ovogodišnjem sajmu lova i ribolova u Osijeku.Zanimala me reakcija ljudi na moje noževe.Mogu reći da sam vrlo zadovoljan tim više što imam čast da će jedan od mojih noževa od sada nositi i general Markač.Vrlo sam ponosan na to.

Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: Re: Žiletove oštrice:sajam lova i ribolova   Fri Apr 12, 2013 1:24 pm

Jel garant ćapio ovog zadnjeg sa orahovom drskom ?....... Very Happy Bravo Zile ..
Back to top Go down
bezribic

PostSubject: Re: Žiletove oštrice:sajam lova i ribolova   Fri Apr 12, 2013 5:29 pm

Bravo prijatelju ! pa tek sada nećeš izlaziti iz radione .
Back to top Go down
View user profile
Gvozden

PostSubject: Re: Žiletove oštrice:sajam lova i ribolova   Sun Apr 14, 2013 3:14 pm

Zile cectitam!Ne poznajem coveka,al redpostavljam da je taj general neka vazna licnost.
Iskoristio bi Ziletovu temu da kazem da sam danas bio na isti sajam al u Nisu.I pogledao
oko 10ak noza koji su mi se svideli,i mogu da vam kazem da su goli k***,iako su iz uvoza
kobajagi.Zavrsna obrada je kao da su deca za oto pravila,mene bi bilo sramota da za ono djubre trazim,za neke nozeve 8000-9000din.Na ovom forumu ima takvih majstora da bi
toliko ljudi buljili samo da im oci ispadaju!Jednostavno mi je zao sto nije posojao stand sa
majstorlucima majstora sa ovog foruma,a da vam ne pricam kolko sam se ja osecao glupo
sto jos nisam poceo da radim.Ako Bog da do kraja godine bi trebalo da krenem sa radom
samo da resim neke zackolice.Majstori eto vam(nam)sansa!!!

Back to top Go down
View user profile
zeljkoolbina

PostSubject: Re: Žiletove oštrice:sajam lova i ribolova   Sun Apr 14, 2013 10:23 pm

uz internet sajmovi su najbolji nacin da majstori pokazu i izreklamiraju svoje radove.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Žiletove oštrice:sajam lova i ribolova   Today at 9:32 am

Back to top Go down

Žiletove oštrice:sajam lova i ribolova
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Žiletove oštrice:Nove oštrice
» Žiletove oštrice:nova furuna