FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Tulum na splitskom Hitnom kirurškom prijemu

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
King76

PostSubject: Tulum na splitskom Hitnom kirurškom prijemu   Thu Dec 27, 2012 1:10 pm

Molim sve članove da pročitaju dolje objavljeni članak iz 24 sata od 27.12. te da ga linkaju dalje na sve dostupne im načine te time pomognu u borbi kako bi se odgovorni za ovako suludo ponašanje kaznili i kako ne bi došli u priliku nekome uništiti život, jer sam i sam bio svjedok svega navedenog 25.12. na splitskom Hitnom kirurškom prijemu u vremenu od 12:00 do 18:00 (naime, toliko sam čekao da mi naprave hitan nalaz krvi i urina) - no da ukratko pojasnim - na HKP sam doveden u 12:00 sa neizdrživim bolovima u donjem dijelu trbuha (sumnja na slijepo crijevo) - do 13:30 sam čekao da doktor uopće dođe i pogleda me (gospodin je jeo puricu i pio vino) - u 14:00 mi je izvađena krv - u 18:00 sam otpremljen kući s temepraturom 38,5 nešto manjim bolovima i dijagnozom upale mokraćnog mjehura.....
Moram li spomenuti da sam cijelo vrijeme sjedio u čekaonici, a ne ležao na bolničkom krevetu.
Na moju sreću nije se radilo o slijepom crijevu, ali da jeste sada vjerovatno ovo ne bi pisao, no ne radi se ni o upali mokraćnog mjehura (potpuno kriva dijagnoza) već o običnoj virozi koja se malo otela nadzoru tako da se sada osjećam dobro i krećem u vjerovatno jako neizvjesnu borbu, ali vjerujem u uspjeh uz vašu pomoć. Hvala i još jednom Sretan Božić svima koji su ga proslavili uz blagdanski stol i u okruženju svojih najmilijih.

Back to top Go down
View user profile

Tulum na splitskom Hitnom kirurškom prijemu
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1