* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Gdje još ima željeznih otpada?

Go down 
4 posters
AuthorMessage
shizo

shizo


Posts : 203
Join date : 2009-08-27
Age : 45
Location : trogir

Gdje još ima željeznih otpada? Empty
PostSubject: Gdje još ima željeznih otpada?   Gdje još ima željeznih otpada? Icon_minitimeMon Dec 07, 2009 6:08 am

Pozdrav svima!!!

Zanima me imali na podrućju Zagreba ,(općenito na podrućju gje živite) kakvih željeznih otpada i u kakvom su stanju što se tiče prodaje i odnosa s vlasnicima.
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/ShizoSwordSmith
Guest
Guest




Gdje još ima željeznih otpada? Empty
PostSubject: Re: Gdje još ima željeznih otpada?   Gdje još ima željeznih otpada? Icon_minitimeMon Dec 07, 2009 9:14 am

Evo reci cu za svoje podrucje...
Trazio sam na otkupu sekundarnih sirovina federplate (lisnate pruge)
Covjek me je prvo ispitivao kao da sam u policijskoj postaji i ko da ga trazim plutonij.
U medjuvremenu je nasao opruge, cijena 7 kn po kili, mora se uzeti cijeli komplet, cca 35 kg = preskupo !
I dalje ispituje zasto mi treba, i kazem mu za izradu nozeva, nastaje gromoglasan smijeh i lik me prati prema izlazu pri cemu dobijam dojam "ajde setaj momak, sto se ne bi drogirao kao i sva normalna djeca"

Svoj "otpad" sam nabavio iz privatnih izvora. Sto od poznanika, sto od neukih ljudi koje sam zajebao Razz Cool , neke sam kupio po puno povoljnijim cijenama.
Sada se toga skupilo dosta Very Happy samo nemam vremena za raditi.
Back to top Go down
LEGION66

LEGION66


Posts : 567
Join date : 2009-08-26
Age : 46
Location : KC

Gdje još ima željeznih otpada? Empty
PostSubject: Re: Gdje još ima željeznih otpada?   Gdje još ima željeznih otpada? Icon_minitimeMon Dec 07, 2009 10:59 am

Dobar si. Meni moja kolekcija otpada lagano stagnira, ali otkad sam počel kovati iz šipki, feder plate me tolko ne privlače.
Back to top Go down
Guest
Guest




Gdje još ima željeznih otpada? Empty
PostSubject: Re: Gdje još ima željeznih otpada?   Gdje još ima željeznih otpada? Icon_minitimeMon Dec 07, 2009 11:55 am

ima kod mene otpad
oko 4km od velike gorice prema sisku
tam sam ja nabavljal federplate
Back to top Go down
Karlo Ban
Admin
Karlo Ban


Posts : 1681
Join date : 2009-08-22
Location : Zagreb

Gdje još ima željeznih otpada? Empty
PostSubject: Re: Gdje još ima željeznih otpada?   Gdje još ima željeznih otpada? Icon_minitimeMon Dec 07, 2009 12:23 pm

ja sam vec spomenuo savu promet i dao link, ali nije zgoreg ponoviti.

uglavnom, sto se tice darcovog iskustva. ja dodem na otpad, prosetam, ak mi se kaj svidi zemem, na vagu i platim. niko nis ne pita. eventualno ak je neki vec i komad, decke zamolim da mi sa acetilenom spile i to je to.
Back to top Go down
http://www.karlo-ban.com
shizo

shizo


Posts : 203
Join date : 2009-08-27
Age : 45
Location : trogir

Gdje još ima željeznih otpada? Empty
PostSubject: Re: Gdje još ima željeznih otpada?   Gdje još ima željeznih otpada? Icon_minitimeMon Dec 07, 2009 2:18 pm

Zahvaljujem na brojnom odazivu.

Što se tiće mog stanovnog područja ima jedan odličan otpad koji sam tek počeo istraživati.
Danas sam našao feder platu od fiće i oprugu od mercedesa.
Mislim ,je da toga doma imam i previše ( cirka oko 600kg) ali toga nikad dosta.
Ima toliko vrsta federa da ih nisam još sve isproba; tia bi još ...još... bounce još .......
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/ShizoSwordSmith
LEGION66

LEGION66


Posts : 567
Join date : 2009-08-26
Age : 46
Location : KC

Gdje još ima željeznih otpada? Empty
PostSubject: Re: Gdje još ima željeznih otpada?   Gdje još ima željeznih otpada? Icon_minitimeMon Dec 07, 2009 2:45 pm

Ima kod mene jedno sakupljalište od Ciosa, tzv. sirovina, dugo nisam bil, ali uz lijepu rijeć i dvije maljutke pive, sve se dobije badava.
Ima jedno dvorište na Krugama.
Back to top Go down
Guest
Guest




Gdje još ima željeznih otpada? Empty
PostSubject: Re: Gdje još ima željeznih otpada?   Gdje još ima željeznih otpada? Icon_minitimeMon Dec 07, 2009 3:46 pm

LEGION66 wrote:
, ali uz lijepu rijeć i dvije maljutke pive, sve se dobije badava.
i pleh na prsima Razz
Back to top Go down
LEGION66

LEGION66


Posts : 567
Join date : 2009-08-26
Age : 46
Location : KC

Gdje još ima željeznih otpada? Empty
PostSubject: Re: Gdje još ima željeznih otpada?   Gdje još ima željeznih otpada? Icon_minitimeMon Dec 07, 2009 3:50 pm

Neznam na koji pleh misliš, al ja sam orutavio po prsima od te pive.
Back to top Go down
Guest
Guest




Gdje još ima željeznih otpada? Empty
PostSubject: Re: Gdje još ima željeznih otpada?   Gdje još ima željeznih otpada? Icon_minitimeTue Dec 08, 2009 7:26 am

Pleh sa serijskim brojem Razz
Sad vec covjeku spamamo temu.
Back to top Go down
hanuman

hanuman


Posts : 64
Join date : 2011-03-09
Age : 48
Location : Split

Gdje još ima željeznih otpada? Empty
PostSubject: Re: Gdje još ima željeznih otpada?   Gdje još ima željeznih otpada? Icon_minitimeSat Mar 12, 2011 5:33 pm

šizo u Solinu kraj mene imaš 4 otpada malo novca i da im nije gužva u otkupu nađu razumijevanje za kovace..
Back to top Go down
Sponsored content





Gdje još ima željeznih otpada? Empty
PostSubject: Re: Gdje još ima željeznih otpada?   Gdje još ima željeznih otpada? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Gdje još ima željeznih otpada?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: RAZNO :: Ducani, firme, forumi, tutoriali...-
Jump to: