* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Keramička vuna

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Keramička vuna Empty
PostSubject: Keramička vuna   Keramička vuna Icon_minitimeSat Sep 22, 2012 5:10 am

Vidio sam da je ima kupiti na Borongaju u Zagrebu,Pa me zanima dali je netko kupovao filc od 50mm i koliko se kvadrata dobije u toj bali!Hvala
Back to top Go down
žile

žile


Posts : 548
Join date : 2012-03-17
Age : 62
Location : Osijek

Keramička vuna Empty
PostSubject: Re: Keramička vuna   Keramička vuna Icon_minitimeSat Sep 22, 2012 6:27 am

Ja sam kupio baš taj filc i dobiješ negdje oko 6-7m2
Back to top Go down
Guest
Guest




Keramička vuna Empty
PostSubject: Re: Keramička vuna   Keramička vuna Icon_minitimeSat Sep 22, 2012 6:42 am

Plinsku pec zavrsavam pa mi treba izolacija,A previše mi je to vune ako ima tko da bi kupio samnom pa da podjelimo ili da mi netko proda ostatak bilo bi super!Pa javite mi Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Keramička vuna Empty
PostSubject: pozdrav zile   Keramička vuna Icon_minitimeSat Sep 29, 2012 12:35 am

ev ako nisi nasao nikog podijelio bi s tobom trosak oko ove vune....
Back to top Go down
Guest
Guest




Keramička vuna Empty
PostSubject: Re: Keramička vuna   Keramička vuna Icon_minitimeSat Sep 29, 2012 9:16 am

Ej,nasao sam jednog kolegu al me jos netko pitao poslje,pa cu ti poslat u box kontakt.Pa sa njim dogovori.Ps.Vuna je mraak!
Back to top Go down
Guest
Guest




Keramička vuna Empty
PostSubject: Re: Keramička vuna   Keramička vuna Icon_minitimeSun Sep 30, 2012 12:15 am

moze Shocked
Back to top Go down
Guest
Guest




Keramička vuna Empty
PostSubject: Re: Keramička vuna   Keramička vuna Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 2:12 am

KONTAKT???????? Sad
Back to top Go down
Guest
Guest




Keramička vuna Empty
PostSubject: Re: Keramička vuna   Keramička vuna Icon_minitimeTue Oct 23, 2012 6:26 am

PA DOBRO OD SVIH SILNIH NOŽARA OVDJE IMALI KO VUNE ZA PRODAT ILI PODILIT TROSAK....????? !!!!! Evil or Very Mad
Back to top Go down
Guest
Guest




Keramička vuna Empty
PostSubject: Re: Keramička vuna   Keramička vuna Icon_minitimeTue Oct 23, 2012 4:16 pm

Ej,sorry nisam vidio mene je pitao ovaj kolega (davor_vfr) u PM pa sada ti vidi ja sam mu poslao poruku....
Back to top Go down
Sponsored content





Keramička vuna Empty
PostSubject: Re: Keramička vuna   Keramička vuna Icon_minitime

Back to top Go down
 
Keramička vuna
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Keramicka vuna za pec

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: RADIONA :: Drvo, koža, umjetni materijali...-
Jump to: