* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Novi plamenik

Go down 
3 posters
AuthorMessage
žile

žile


Posts : 548
Join date : 2012-03-17
Age : 62
Location : Osijek

Novi plamenik Empty
PostSubject: Novi plamenik   Novi plamenik Icon_minitimeMon Sep 17, 2012 7:29 am

Stari plamenik izgorio prosto se izmrvio od temperature,Pa sam morao praviti drugi u stvari tako je trebalo biti od početka ali nisam imao živaca a i nisam svladao još varenje pa mi je bilo frka da ne zavarim dobro ipak je plin u pitanju.Uglavnom sad je gotov i jako sam zadovoljan kako radi a i riješio sam se onog čuda od usisavača.
Novi plamenik 100_3722Novi plamenik 100_3724Novi plamenik 100_3725
Back to top Go down
zlatko381981

zlatko381981


Posts : 667
Join date : 2010-11-05

Novi plamenik Empty
PostSubject: Re: Novi plamenik   Novi plamenik Icon_minitimeMon Sep 17, 2012 1:03 pm

Meni ovo izgleda odlicno.Bas sam jutros pricao sa komsijom,livcem,o pecima za livenje na gas(on je livac).Nisam ni znao da moze da se koristi gas za tako nesto.Delovalo mi je slabo.Al eto.
Back to top Go down
rale

rale


Posts : 557
Join date : 2011-05-04
Age : 51
Location : Bukovac, Novi Sad

Novi plamenik Empty
PostSubject: Re: Novi plamenik   Novi plamenik Icon_minitimeMon Sep 17, 2012 2:18 pm

Udesi nekakav oslonac na otvoru za par cigala i sa njima smanji otvor na ulazu i drzace ti temperaturu,pec u sustini treba da bude sto bolje izolovana da imas sto manje gubitke, gasa,moju 4 coveka moraju da podignu Very Happy cev ti je puno uvucena unutra i ta ce ti brzo izgoreti,presurfaj malo ponovo i pregledaj te detalje bitni su...
Back to top Go down
http://www.ralebladesmith.com
žile

žile


Posts : 548
Join date : 2012-03-17
Age : 62
Location : Osijek

Novi plamenik Empty
PostSubject: Re: Novi plamenik   Novi plamenik Icon_minitimeTue Sep 18, 2012 1:35 am

Hvala Rale na savjetu,cijev je već skračena jer sam morao namjštati pravac udaranja plamena,a na peći imam vrata ovo sam slikao otvoreno čisto da se bolje vidi.
Back to top Go down
Sponsored content





Novi plamenik Empty
PostSubject: Re: Novi plamenik   Novi plamenik Icon_minitime

Back to top Go down
 
Novi plamenik
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Novi rad
» Novi damaskus
» Jedan novi
» Novi radovi
» Novi nož Dominar

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: RADIONA :: Alati i naprave-
Jump to: