* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 jedna strana druga strana, jedan auto dva volana :D

Go down 
+4
bezribic
rale
predrag1969
Karlo Ban
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Karlo Ban
Admin
Karlo Ban


Posts : 1681
Join date : 2009-08-22
Location : Zagreb

jedna strana druga strana, jedan auto dva volana :D - Page 2 Empty
PostSubject: Re: jedna strana druga strana, jedan auto dva volana :D   jedna strana druga strana, jedan auto dva volana :D - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 06, 2012 4:16 pm

kovacko zavarivanje je na 1300, a u ovom slucaju je bilo i malo preko. masnoca je gotova puuno prije. problemi su kao i uvijek jednoliko zagrijavanje, boraks, udarci i sl uz dosta preklapanja...probaj ponovo, to je tajna receptura Very Happy
Back to top Go down
http://www.karlo-ban.com
kosta

kosta


Posts : 42
Join date : 2011-11-30
Location : Zagreb

jedna strana druga strana, jedan auto dva volana :D - Page 2 Empty
PostSubject: Re: jedna strana druga strana, jedan auto dva volana :D   jedna strana druga strana, jedan auto dva volana :D - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 12, 2012 1:59 am

Karlo znaš kak se kaže.. 'Masna koka dobra juha'.. nekom analogijom stoga.. 'Masan lanac dobar damask' Smile
Back to top Go down
tisler

tisler


Posts : 415
Join date : 2012-03-19

jedna strana druga strana, jedan auto dva volana :D - Page 2 Empty
PostSubject: jedna strana, druga strana,jedan auto dva volana   jedna strana druga strana, jedan auto dva volana :D - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 12, 2012 4:19 am

Odlican rad,cekam krajnji rezultat.Nije mi bas jasno sta si zavario na jednu stranu lanca, ako sam dobro razumeo,dodao si komad turpije(w 2).Jos bih te molio da pojasnis zavarivanje u cevi.Moje iskustvo sa damaskom od lanca je da se u svakom slucaju dobije zilava ostrica,ili sam ja imao srece.Pozdrav. Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





jedna strana druga strana, jedan auto dva volana :D - Page 2 Empty
PostSubject: Re: jedna strana druga strana, jedan auto dva volana :D   jedna strana druga strana, jedan auto dva volana :D - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
jedna strana druga strana, jedan auto dva volana :D
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Jos jedan
» Jos jedan
» ostrenje i tako to
» jedan za sumu
» Jedan za mene

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: RADIONA :: Kovanje-
Jump to: