FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Počelo je!!!

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
bezribic

PostSubject: Re: Počelo je!!!   Wed May 16, 2012 7:42 am

ni ja nemam ništa bolji alat ,ali moj savjet ti je što prije napravi grinder . Bez njega skoro pa ništa .Tek češ onda praviti prave stvari .
Back to top Go down
View user profile
žile

PostSubject: Re: Počelo je!!!   Wed May 16, 2012 12:04 pm

U planu je čekam motor s obzirom da si rekao da je onaj što imam slab.Ovih dana stiže polirka i nekakva brusilica pa od nje bi pravio grinder.
Back to top Go down
View user profile
Dule

PostSubject: Re: Počelo je!!!   Wed May 16, 2012 3:06 pm

Jebiga ja sam masin bravar po struci i imam i dobar aparat i brusilice i busilice(i stubne i rucne)Iskreno govoreci nista od toga nisam ja kupio vec dobio od matorog,nesto od suraka itd.Dobar alat je skup,jasna stvar ali isplati se.Moja bosova brusilica radi vec 20 god(menjane samo cetkice),aparat radi i vise od 20 god(matorom je spadao i sa skele,sav je izlupan i oguljen ali radi i dalje).Stubna je ko zna koliko godina bila kod matorog a sad kod mene radi besprekorno vec 10 god.Kapiram ja da nema para za dobar alat ali verujte mi da se isplati.Ovakvih busilica imam par komada u delovima,plastika druze,nema metala.Sa ovim alatom vezbaj ali ga ne stezi ,ne radi duze od 10 minuta i ne siluj ga jer nece izdrzati.A o parama mi ne pricaj nista,niko nema vise para da daje za alat.Treba hraniti porodicu i placati racune a bacanje para na alat je sad trenutno mislena imenica.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Počelo je!!!   Today at 3:06 pm

Back to top Go down

Počelo je!!!
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2