* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Jos jedan clip point

Go down 
5 posters
AuthorMessage
ILIJA GELO knives




Posts : 146
Join date : 2016-12-06
Age : 38
Location : Livno

Jos jedan clip point Empty
PostSubject: Jos jedan clip point   Jos jedan clip point Icon_minitimeSat Feb 03, 2018 3:18 pm

Evo jos jedan iz moje radione. Celik 89crv2 saten finish.4.4mm debljine 27cm duzine 13.5 rezni dio. Drska orah guard g10 i vul papir
Jos jedan clip point Htw8rc
Jos jedan clip point 14l3oxu
Back to top Go down
Keltan




Posts : 445
Join date : 2015-06-08

Jos jedan clip point Empty
PostSubject: Re: Jos jedan clip point   Jos jedan clip point Icon_minitimeSat Feb 03, 2018 5:39 pm

Hmmmmmmmm ............samo jednu manu ima Very Happy Pardon , dve !
Back to top Go down
ILIJA GELO knives




Posts : 146
Join date : 2016-12-06
Age : 38
Location : Livno

Jos jedan clip point Empty
PostSubject: Re: Jos jedan clip point   Jos jedan clip point Icon_minitimeSat Feb 03, 2018 5:51 pm

Reci
Back to top Go down
Keltan




Posts : 445
Join date : 2015-06-08

Jos jedan clip point Empty
PostSubject: Re: Jos jedan clip point   Jos jedan clip point Icon_minitimeSat Feb 03, 2018 7:24 pm

Pa...........................to sto jos nema futrolu je prva Very Happy Druga je sto nije moj bounce
Odlican noz ,dopada mi se kombinacija G10 gard i orah ....
Back to top Go down
ILIJA GELO knives




Posts : 146
Join date : 2016-12-06
Age : 38
Location : Livno

Jos jedan clip point Empty
PostSubject: Re: Jos jedan clip point   Jos jedan clip point Icon_minitimeSat Feb 03, 2018 7:27 pm

A meni se isto ne dopada sto nije moj.. ovo sam jedan put probao i svidilo mi se pa cu zasigurno jos dosta bolstera uradit u g10 izvedbi. Cvrsto i lagano
Back to top Go down
Gvozden

Gvozden


Posts : 609
Join date : 2012-09-28
Location : Nis

Jos jedan clip point Empty
PostSubject: Re: Jos jedan clip point   Jos jedan clip point Icon_minitimeSun Feb 04, 2018 7:19 am

Изванредно.А дршка као да је од мермера.
Back to top Go down
ILIJA GELO knives




Posts : 146
Join date : 2016-12-06
Age : 38
Location : Livno

Jos jedan clip point Empty
PostSubject: Re: Jos jedan clip point   Jos jedan clip point Icon_minitimeSun Feb 04, 2018 7:28 am

Domaci orah iz korijena
Back to top Go down
Keltan




Posts : 445
Join date : 2015-06-08

Jos jedan clip point Empty
PostSubject: Re: Jos jedan clip point   Jos jedan clip point Icon_minitimeWed Feb 07, 2018 2:01 am

`Koji deo korjena ? Jeli to deo stebla koji je ispod zemlje ili bas korenje koje se grana na sve strane ? Ima kod jednog rodjaka desetak panjeva koji su jos u zemlji ..............
Back to top Go down
ILIJA GELO knives




Posts : 146
Join date : 2016-12-06
Age : 38
Location : Livno

Jos jedan clip point Empty
PostSubject: Re: Jos jedan clip point   Jos jedan clip point Icon_minitimeWed Feb 07, 2018 2:05 am

Nezz iskreno.imam rodjaka radi namjestaj od ounog drveta i znam samo da je rekao da je korijen. Recimo ovako da najljepsi dijelovi sa najvecim sarama su jako mali i on ih me moze iskoristiti ni za sta sem da lozi zimi po tom pretpostavljam da je korijen bas. A opce poznato je da je drvo najgusce i najtvrdje iz zemlje pa prema vrhu postaju godovi ravnijini rijedji tako da vadi to iz zemlje i na susenje ako ne mislis godinama cekati
Back to top Go down
davor_vfr

davor_vfr


Posts : 654
Join date : 2011-10-21

Jos jedan clip point Empty
PostSubject: Re: Jos jedan clip point   Jos jedan clip point Icon_minitimeThu Feb 08, 2018 12:59 am

Jako lijepo i skladno!
Odlična ideja za bolster!
Back to top Go down
http://instagram.com/dmblade#
ILIJA GELO knives




Posts : 146
Join date : 2016-12-06
Age : 38
Location : Livno

Jos jedan clip point Empty
PostSubject: Re: Jos jedan clip point   Jos jedan clip point Icon_minitimeThu Feb 08, 2018 1:02 am

Hvala. Da i meni se svidila opcija pa vjerujem da cu ubuduce ovo standarnizirati sa g10 bolsterima
Back to top Go down
Bahod




Posts : 73
Join date : 2016-08-31

Jos jedan clip point Empty
PostSubject: Re: Jos jedan clip point   Jos jedan clip point Icon_minitimeSun Feb 11, 2018 2:26 pm

Baš dobro izgleda - sve čisto ko suza.
Back to top Go down
Sponsored content





Jos jedan clip point Empty
PostSubject: Re: Jos jedan clip point   Jos jedan clip point Icon_minitime

Back to top Go down
 
Jos jedan clip point
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jedan Clip point
» Jos jedan
» Jos jedan
» Jedan od turpije
» :D jedan za starog

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: NOŽEVI :: Galerija-
Jump to: