* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Jos jedan gillette

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Keltan




Posts : 445
Join date : 2015-06-08

Jos jedan  gillette  Empty
PostSubject: Jos jedan gillette    Jos jedan  gillette  Icon_minitimeSat Sep 09, 2017 2:55 pm

M35 HSS steel 67 Hrc i 1.8mm debljina , duzina ostrice 13cm. Very Happy Neka placu sada oni , dosta sam ja plakao Razz
Keramik kais im sjebe ma . . . za pet minuta Very Happy
Kod rucke je bio 0.10mm i kod vrha oko 0.12 - 0.15mm pre ostrenja ,ostren je na 12 stepeni sa strane , 400 grit kamen ,samo njega imam Razz . Drvce je Tisa . .. . .. . prozirne listice Very Happy Zaboravio sam , opet cu plakati Twisted Evil Rupe za pinse treba izbusiti .Imam lep komad oraha za ovaj slicer li ga zovete . . . . ili carbon ?

Jos jedan  gillette  Z4Nznng
Jos jedan  gillette  VMjaEhz

Back to top Go down
chumaman
Admin
chumaman


Posts : 1670
Join date : 2012-05-21
Age : 54
Location : Omanovac

Jos jedan  gillette  Empty
PostSubject: Re: Jos jedan gillette    Jos jedan  gillette  Icon_minitimeSun Sep 10, 2017 2:39 am

Surprised veliš 5 min. cyclops , nego 12 po strani...možda i previše ako je
sam grind 0,12-0,15mm....baš zbog tvrdoće čelika...ali te finese ćeš
već Wink
Back to top Go down
Keltan




Posts : 445
Join date : 2015-06-08

Jos jedan  gillette  Empty
PostSubject: Re: Jos jedan gillette    Jos jedan  gillette  Icon_minitimeWed Sep 13, 2017 7:04 pm

Mislis da je 12 stepeni po strani previse u smislu malo ,da ce da se cipa ? Da treba veci ugao ? Najverovatnije si u pravu ako na to mislis .Ali ovaj noz ide u moju kuhinju , tako da videcemo sta ce od njega moji domasni ljubimci uraditi.... Very Happy Nego , ja bih ovaj M35 HSS stavio u nehrdzajuce celike , komotno ....................najozbiljnije !

Jos jedan  gillette  5dilUbY
Back to top Go down
davor_vfr

davor_vfr


Posts : 654
Join date : 2011-10-21

Jos jedan  gillette  Empty
PostSubject: Re: Jos jedan gillette    Jos jedan  gillette  Icon_minitimeTue Sep 19, 2017 5:07 am

Odlična oba!
Javi kako će se ponašati.
Back to top Go down
http://instagram.com/dmblade#
Keltan




Posts : 445
Join date : 2015-06-08

Jos jedan  gillette  Empty
PostSubject: Re: Jos jedan gillette    Jos jedan  gillette  Icon_minitimeTue Nov 21, 2017 3:26 pm

Jos brije kao prvi dan i jos odbija da rdja , Davore Shocked Svi u kuci koriste samo njega , za svasta ........Ludnica celik , vrlo agresivno reze i jedva cekam da napravim jedan u 5mm Very Happy
Back to top Go down
chumaman
Admin
chumaman


Posts : 1670
Join date : 2012-05-21
Age : 54
Location : Omanovac

Jos jedan  gillette  Empty
PostSubject: Re: Jos jedan gillette    Jos jedan  gillette  Icon_minitimeTue Nov 21, 2017 4:03 pm

cheers 5% Cobalta , čuda radi ...još kad ih ti uobličiš Wink nepoderivo bounce
Back to top Go down
Sponsored content





Jos jedan  gillette  Empty
PostSubject: Re: Jos jedan gillette    Jos jedan  gillette  Icon_minitime

Back to top Go down
 
Jos jedan gillette
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jos jedan
» Jos jedan
» neki moji radovi
» Jedan za mene
» Jedan lovacki

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: NOŽEVI :: Galerija-
Jump to: