* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Fox riveri by Bas Celik

Go down 
+5
Nikin
Dado
chumaman
ninikki
ivicarazum
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
ivicarazum




Posts : 94
Join date : 2010-09-20
Age : 40
Location : Zlatibor

Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fox riveri by Bas Celik   Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 13, 2015 2:13 am

Evo i mene u drustvo odabrano! Very Happy
Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Fuxrer
Back to top Go down
chumaman
Admin
chumaman


Posts : 1670
Join date : 2012-05-21
Age : 54
Location : Omanovac

Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fox riveri by Bas Celik   Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 13, 2015 3:25 am

cheers Welcome...sad je nebo granica  Very Happy

očekuje nas 300 čuda , plus koje više ova se Zlatiborska kuhinja već pokazala gurmanski bounce
Back to top Go down
ljaljo

ljaljo


Posts : 92
Join date : 2014-09-02
Age : 31

Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fox riveri by Bas Celik   Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 17, 2016 2:33 am

Ivice svaka cast na radovim, pratim sva videa na youtubeu, al ovaj mi se tvoj uradak posebno svidio i zanima me dali bi mi "posudio" dizajn, napravio bi sebi slican za lov??

Fox riveri by Bas Celik - Page 2 1hpnnkOvaj sam uradio posle duzeg vremena od velikog lezaja i nisam zadovoljan celikom tj nije 52100 (cim je se tako lako kovao morao sam da posumnjam u to ali eto sad nema nazad, zavrsavam ga i poklanjam prijatelju).
Back to top Go down
ivicarazum




Posts : 94
Join date : 2010-09-20
Age : 40
Location : Zlatibor

Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fox riveri by Bas Celik   Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 27, 2016 7:16 am

Hvala! Izvini sto kasnim sa odgovorom naravno da moze probaj sa ove slike mozda ce ti pruziti veci uvid.Fox riveri by Bas Celik - Page 2 24g4r5w
Back to top Go down
ljaljo

ljaljo


Posts : 92
Join date : 2014-09-02
Age : 31

Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fox riveri by Bas Celik   Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 27, 2016 7:28 am

Hvala, ma nema veze nisam ga mislio tako brzo raditi, kad uhvatim vise vrimena, vec sam ja napravio skicu uz neke moje dodatke! cheers

Fox riveri by Bas Celik - Page 2 20161017_195731image upload no size limit
Back to top Go down
ivicarazum




Posts : 94
Join date : 2010-09-20
Age : 40
Location : Zlatibor

Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fox riveri by Bas Celik   Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 27, 2016 8:25 am

Odlican! cheers
Back to top Go down
chumaman
Admin
chumaman


Posts : 1670
Join date : 2012-05-21
Age : 54
Location : Omanovac

Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fox riveri by Bas Celik   Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 27, 2016 12:31 pm

bounce  DK Blade Sport cheers

Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Choppe10
Back to top Go down
ivicarazum




Posts : 94
Join date : 2010-09-20
Age : 40
Location : Zlatibor

Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fox riveri by Bas Celik   Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 28, 2016 4:20 pm

Da. To bi bilo zanimljivo takmicenje.
Back to top Go down
ljaljo

ljaljo


Posts : 92
Join date : 2014-09-02
Age : 31

Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fox riveri by Bas Celik   Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 31, 2016 12:18 pm

Eto ga chumamane, organiziraj takmicenje cheers
Back to top Go down
chumaman
Admin
chumaman


Posts : 1670
Join date : 2012-05-21
Age : 54
Location : Omanovac

Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fox riveri by Bas Celik   Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 31, 2016 1:07 pm

Razz organizator..ha ha mislim hvala na ukazanom povjerenju na žalost
moje su moći više no ograničene Neutral ni ono jedno pravilo nije baš nešto Embarassed

ali Vratiti će se Rode cheers
Back to top Go down
Keltan




Posts : 445
Join date : 2015-06-08

Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fox riveri by Bas Celik   Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 31, 2016 2:03 pm

ljaljo wrote:
Ivice svaka cast na radovim, pratim sva videa na youtubeu, al ovaj mi se tvoj uradak posebno svidio i zanima me dali bi mi "posudio" dizajn, napravio bi sebi slican za lov??

Fox riveri by Bas Celik - Page 2 1hpnnkOvaj sam uradio posle duzeg vremena od velikog lezaja i nisam zadovoljan celikom tj nije 52100 (cim je se tako lako kovao morao sam da posumnjam u to ali eto sad nema nazad, zavrsavam ga i poklanjam prijatelju).
Kolike je debejline ovo cudo ? Izgleda da bi mi lakse bilo da ponesem malu motornu pilu Very Happy
Back to top Go down
ivicarazum




Posts : 94
Join date : 2010-09-20
Age : 40
Location : Zlatibor

Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fox riveri by Bas Celik   Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 01, 2016 3:12 am

Mislim 7 mm. Ako ne ides daleko mozes i motorku da nosis jbg. Meni zadnji put gotovo da nije trebao ni svajcarac.
Back to top Go down
Sponsored content





Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Fox riveri by Bas Celik   Fox riveri by Bas Celik - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Fox riveri by Bas Celik
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» celik
» celik???
» Pregoreni čelik
» celik - Zagreb
» Čelik 4850 D2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: NOŽEVI :: Galerija-
Jump to: