* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 halberd ? in this section can I ?

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Guest
Guest




halberd ? in this section can I ? Empty
PostSubject: halberd ? in this section can I ?   halberd ? in this section can I ? Icon_minitimeSun Feb 21, 2010 3:20 pm

danas sam radio ovo ali od običnog željeza sutra ću postat sliku više izgleda divljački sirovo nego na slici ali tu je približno

? dali se ovakve stvari uklapaju u ovaj forum osim noževa mačeva i sijekira jer mislim napravit verziju broj dva od čelika i puno kvalitetniju

na ovoj sam skužio neke greške i nešto i naučio

ako mogu ovakve stvari postat bit će ih još

halberd ? in this section can I ? 18553210
Back to top Go down
Karlo Ban
Admin
Karlo Ban


Posts : 1681
Join date : 2009-08-22
Location : Zagreb

halberd ? in this section can I ? Empty
PostSubject: Re: halberd ? in this section can I ?   halberd ? in this section can I ? Icon_minitimeSun Feb 21, 2010 3:43 pm

ako seka, dobro je Wink
Back to top Go down
http://www.karlo-ban.com
LEGION66

LEGION66


Posts : 567
Join date : 2009-08-26
Age : 46
Location : KC

halberd ? in this section can I ? Empty
PostSubject: Re: halberd ? in this section can I ?   halberd ? in this section can I ? Icon_minitimeSun Feb 21, 2010 11:36 pm

Napravil sam i ja jednu tursku hekebardu.
Back to top Go down
Guest
Guest




halberd ? in this section can I ? Empty
PostSubject: Re: halberd ? in this section can I ?   halberd ? in this section can I ? Icon_minitimeMon Feb 22, 2010 2:00 pm

halberd ? in this section can I ? 310

halberd ? in this section can I ? 210

halberd ? in this section can I ? 110

evo napokon sam završio ali sam morao malo modificirat jer je napravljen od običnog željeznog lima koji sam pronašao iza kuće pošto je obično željezo premekano morao sam stavit rebro na svaku stranu pa sad izgleda kao kombinacija kineskog i talijanskog iz 14 stoljeća inače bi se cijeli savio a drška je od stare metle i ne drži je niti jedna zakovica vijak ništa i još nije ispala

malo izgleda katastrofalno jer nemam nikakav alat osim brusilice i bušilice prema tome ja sam za početak zadovoljan premda bi moglo biti i bolje što ne znači da će iduće što budem radio biti ovako grozno

inače imam neki ludi osijećaj kad držim ovako nešto u ruci vauu

valjda na nešto ipak liči

hvala albino
Back to top Go down
Karlo Ban
Admin
Karlo Ban


Posts : 1681
Join date : 2009-08-22
Location : Zagreb

halberd ? in this section can I ? Empty
PostSubject: Re: halberd ? in this section can I ?   halberd ? in this section can I ? Icon_minitimeMon Feb 22, 2010 2:37 pm

ak te to pali, samo naprijed. za prvi komad sa slabim alatom, dobro zgleda.
Back to top Go down
http://www.karlo-ban.com
Sponsored content





halberd ? in this section can I ? Empty
PostSubject: Re: halberd ? in this section can I ?   halberd ? in this section can I ? Icon_minitime

Back to top Go down
 
halberd ? in this section can I ?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: NOŽEVI :: Galerija-
Jump to: