* F E R R U M *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 peć na rabljeno ulje

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




peć na rabljeno ulje Empty
PostSubject: peć na rabljeno ulje   peć na rabljeno ulje Icon_minitimeTue Mar 31, 2015 12:17 pm

kao što naslov kaže,napravio sam si uljnu pećku.koštala me samo po kile elektroda i 7 reznih šajbi,sveukupno 80 kn.sklepana je od svega i svačega.boca je od bojlera koji mi je ostao od renoviranja kupatila,podnožje s točkovima sa nekih prastarih dječjih kolica s lokalnog divljeg odlagališta,vratašca s nekog šporeta,ventilator je modificirana kuhinjska napa,a ovo ostalo se ne sjećam,sutra idem kod kolege po šinu i pada prvi test.
peć na rabljeno ulje 2jdm4c6
peć na rabljeno ulje 8x4rdf
peć na rabljeno ulje 4s0kfq
peć na rabljeno ulje 4gj3hh
peć na rabljeno ulje 25qf4w4
peć na rabljeno ulje Ddc56s
a danas sam prodao neko željezo na otpadu,slučajno se susreo s kolegom benom i našao ovu košuljicu ležaja.vanjski promjer je 25 cm,unutarnji 21 cm a širina 9 cm,težina 8 kg.još ih je 9 ostalo na otpadu na brzoj cesti kod mioagrostroja.moja će sačekat dok ne završim mehanički čekić kao s ovog videa:
https://www.youtube.com/watch?v=8_PQSxM82cU
peć na rabljeno ulje Zn20j8
a i stigao mi motor za grinder,nov novcat,končar,1.1 kw,2740 rpm.cijena?0.0 kn
peć na rabljeno ulje 14nd8o4
Back to top Go down
Gvozden

Gvozden


Posts : 609
Join date : 2012-09-28
Location : Nis

peć na rabljeno ulje Empty
PostSubject: Re: peć na rabljeno ulje   peć na rabljeno ulje Icon_minitimeTue Mar 31, 2015 3:38 pm

Od mene posebna pohvala za entuzijazam,uklopiti odbacene stvari i napraviti nesto upotrebljivo!
Back to top Go down
 
peć na rabljeno ulje
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ulje, voda i kut
» ulje za kaljenje
» kovacka pec na staro motorno ulje

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
* F E R R U M * :: RADIONA :: Alati i naprave-
Jump to: