FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Post new topic   Reply to topicShare

Disk brusilica

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest

Disk brusilica  Empty
PostSubject: Disk brusilica    Disk brusilica  Icon_minitimeSat Jul 19, 2014 3:07 pm

Danas zavrsio disk brusilicu pa da vam pokazem koju fotku ....

Disk brusilica  10553311

Disk brusilica  10473113

Disk brusilica  10491211

Disk brusilica  10544711
Back to top Go down
Guest
Guest

Disk brusilica  Empty
PostSubject: komentar    Disk brusilica  Icon_minitimeSat Jul 19, 2014 3:37 pm

Boli glava! Ja imam isto takve diskove i stavljam na mojoj mašini...Sviđa mi se .Samo me zanima , ako možeš slikaj ili mi kaži u kraćim crtama- kako si je upasovao na osovini motora ?
Back to top Go down
Guest
Guest

Disk brusilica  Empty
PostSubject: Re: Disk brusilica    Disk brusilica  Icon_minitimeSat Jul 19, 2014 4:09 pm

Otokari se prirubnica koja ide na osovinu motora a na nju se napred pricvsrti disk .
Back to top Go down
Guest
Guest

Disk brusilica  Empty
PostSubject: komentar    Disk brusilica  Icon_minitimeSat Jul 19, 2014 4:21 pm

ben-66 wrote:
Otokari se prirubnica koja ide na osovinu motora a na nju se napred pricvsrti disk .
Hvala .
Back to top Go down
Guest
Guest

Disk brusilica  Empty
PostSubject: Re: Disk brusilica    Disk brusilica  Icon_minitimeSun Jul 20, 2014 2:28 am

koji je promjer diska?
Back to top Go down
chumaman
Admin
chumaman

Disk brusilica  Empty
PostSubject: Re: Disk brusilica    Disk brusilica  Icon_minitimeSun Jul 20, 2014 6:40 am

oštrač wrote:
Boli glava! Ja imam isto takve diskove i stavljam na mojoj mašini...Sviđa mi se .Samo me zanima , ako možeš slikaj ili mi kaži u kraćim crtama- kako si je upasovao na osovini motora ?

opet trabunjaš  Laughing da imaš takvo što vidjelo bi se na tvojim radovima ,ovako lažeš čim zineš ,BOLESNIK U GLAVU  scratch 

Ben , nadam se da to nije za izložbu , stroj je hebački odrađen kao uostalom i cijela tvoja radiona,aj' sad malo to zaprljaj  cheers
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

Disk brusilica  Empty
PostSubject: Re: Disk brusilica    Disk brusilica  Icon_minitimeSun Jul 20, 2014 11:53 am

Chuma ...ne brini bit ce prasine ... Very Happy ...Jbga sta mogu kad svako malo spremam radionu ... Razz  ...
Back to top Go down
Guest
Guest

Disk brusilica  Empty
PostSubject: Re: Disk brusilica    Disk brusilica  Icon_minitimeSun Jul 20, 2014 11:56 am

fusher wrote:
koji je promjer diska?

Promjer diska ..30 cm ,motror 3F 0,75 kw ,1400 o /min .....Prirubnica tokarena kod tebe u Zadubravlju ..
Back to top Go down
Guest
Guest

Disk brusilica  Empty
PostSubject: Re: Disk brusilica    Disk brusilica  Icon_minitimeSun Jul 20, 2014 2:41 pm

kod koga?bolje ti je otići u trnjane,ima jedan tokar kada ideš prema bukovlju,po meni puno bolji jer ti da savjet kako bi to moglo to biti bolje i kako će ti biti lakše.
Back to top Go down
Guest
Guest

Disk brusilica  Empty
PostSubject: Re: Disk brusilica    Disk brusilica  Icon_minitimeSun Jul 20, 2014 3:45 pm

Znas li jkako se zove ? Bas u Trnjanima ?
Back to top Go down
Guest
Guest

Disk brusilica  Empty
PostSubject: Re: Disk brusilica    Disk brusilica  Icon_minitimeMon Jul 21, 2014 4:18 am

da baš u Trnjanima,kada se ide prema groblju,davno sam bio pa se više ne sječam,prošlo je dugo otkako sam cirkular pravio.nisi mi rekao kod koga si tokario prirubnicu
Back to top Go down
Guest
Guest

Disk brusilica  Empty
PostSubject: Re: Disk brusilica    Disk brusilica  Icon_minitimeMon Jul 21, 2014 2:05 pm

Kod Zvone ...a kako se preziva ...ubi me ako znam !
Back to top Go down
Guest
Guest

Disk brusilica  Empty
PostSubject: Re: Disk brusilica    Disk brusilica  Icon_minitimeMon Jul 21, 2014 2:11 pm

da nije Vidaković?jel u Malici(lijevo prije crkve) ili lijevo malo poslije škole?
Back to top Go down
Guest
Guest

Disk brusilica  Empty
PostSubject: Re: Disk brusilica    Disk brusilica  Icon_minitimeMon Jul 21, 2014 3:15 pm

ne znam gdje stanuje ....covjek navratio do mene kad je isao kuci sa posla iz ĐĐ....i to odradio i doneo
Back to top Go down
Guest
Guest

Disk brusilica  Empty
PostSubject: Re: Disk brusilica    Disk brusilica  Icon_minitimeTue Jul 22, 2014 2:02 am

onda moram vidjeti koji je tokario da i meni otokari,malo da te kopiram Laughing iako imam baš jedan manji motor za to
Back to top Go down
Guest
Guest

Disk brusilica  Empty
PostSubject: Re: Disk brusilica    Disk brusilica  Icon_minitimeTue Jul 22, 2014 12:34 pm

Onda ces se nacekati jer je otisao na teren ,,mislim Njemacka ..Inace ta je prirubnica tokarena prva pa je malo stajalo dok nisam sredio motor ..Ako te zanima kako izgleda ,naidid kad si u Brodu pa precrtaj ...
Back to top Go down
Guest
Guest

Disk brusilica  Empty
PostSubject: Re: Disk brusilica    Disk brusilica  Icon_minitimeTue Jul 22, 2014 2:17 pm

nema ni mene jedno 2 tjedna u brodu,otišao u sloveniju uživati u planinama i domaćemu vinu na tetkovoj vikendici
Back to top Go down
Sponsored content

Disk brusilica  Empty
PostSubject: Re: Disk brusilica    Disk brusilica  Icon_minitime

Back to top Go down

Disk brusilica
Back to top 
Page 1 of 1