FORUM O KOVANJU I IZRADI NOŽEVA

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Žiletove oštrice:30,31/2014

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
vlay

PostSubject: Re: Žiletove oštrice:30,31/2014   Sun Jul 06, 2014 2:19 pm

oštrač wrote:
Nerazumem pitanje ?..zašto ne bih...
Tupko moj nepismeni to se pise ovako:
''Ne razumem pitanje? Zasto ne bih?''
Ili ovako:
''Ne razumem pitanje, zasto ne bih?''

Inace, kod normalno socijalizovanih i obrazovanih ljudi to se zove retoricko pitanje.Cekamo da otkrijes tajnu.
Inace, zasrao si Ziletovo predstavljanje nozeva, ovo je njegova tema.Otvori novi topic za ovo pitanje.
Back to top Go down
View user profile
vlay

PostSubject: Re: Žiletove oštrice:30,31/2014   Sun Jul 06, 2014 2:23 pm

oštrač wrote:
Nerazumem pitanje ?..zašto ne bih...
''Ne razumem pitanje? Zasto ne bih?''
Ili ovako:
''Ne razumem pitanje, zasto ne bih?''

Inace, kod normalno socijalizovanih i obrazovanih ljudi to se zove retoricko pitanje.Cekamo da otkrijes tajnu.
Inace, zasrao si Ziletovo predstavljanje nozeva, ovo je njegova tema.Otvori novi topic za ovo pitanje.
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: komentar    Sun Jul 06, 2014 2:31 pm

Inace, zasrao si Ziletovo predstavljanje nozeva, ovo je njegova tema.Otvori novi topic za ovo pitanje.[/quote]
Kaže se "ne pismeni" i ne kaže se "zasrao si" ...to je ispod svakog civilizovanog nivoa!.
Tajna je u " gledanju loptice preko ramena"...kada naučiš prvo to ( osnovno), , pa sprovedeš u delo , onda idu ostale tajne ...
Back to top Go down
vlay

PostSubject: Re: Žiletove oštrice:30,31/2014   Sun Jul 06, 2014 2:48 pm

oštrač wrote:

Kaže se  "ne pismeni" i ne kaže se "zasrao si" ...to je ispod svakog civilizovanog nivoa!.

Koji si ti moron, nepismen si i jos se ubedjujes.
Pise se i kaze nepismen, osim u slučaju: ''On je sve, samo ne pismen''. Otkucaj na Googlu, pa pogledaj sta ce ti izaci kao rezultat kad vec nisi naucio u skoli.
Usput rečeno (za one koji ne znaju): rječca NE se uvijek piše odvojeno od glagola, osim u slučajevima: neću, nemam, nemoj. Sa pridjevima se piše zajedno, osim u slučaju poređenja (primjer dat gore).

U pravu si ne kaze se ''zasrao si'', ali kad pricas sa neobrazovanim i glupim tipom onda moras da pricas jezikom koji razume.A da ti batalis ''gledanje loptice preko ramena'' i vratis se na gramatiku od cetvrtog osnovne?
Back to top Go down
View user profile
vlay

PostSubject: Re: Žiletove oštrice:30,31/2014   Sun Jul 06, 2014 2:54 pm

Nego, vec znamo da nisi pismen, batali to.Sta bi sa plavim celikom?
Tajna?Neces da podelis?Nadam se da objasnjenje nije u vezi sa temperama...
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: komentar    Sun Jul 06, 2014 3:08 pm

vlay wrote:
Nego, vec znamo da nisi pismen, batali to.Sta bi sa plavim celikom?
Tajna?Neces da podelis?Nadam se da objasnjenje nije u vezi sa temperama...
Opet praviš greške u pisanju .Batali "google" i kreni da učiš svoj jezik.Ne idi na 10- ti stepenik , a nisi još ni na prvom....drži se one tajne koju sam ti rekao."Gledaj lopticu preko ramena", a rezultat će doći sam po sebi...
Ti kada se pojaviš- sve upropastiš...Paradoks ili ne , tvojih radova - NEMA NIGDE!!! To je tragikomično u pravom smislu te reči  Sad.
Kreni da radiš noževe kao i svi ostali što pravimo, a ne da ideš u neke krivine i praviš se pametan - a ispadaš suprotno...Još i sebe nazivaš modelatorom!   Embarassed  .Sa tobom nešto zaista nije u redu.Pozabavi se prvo time - molim te .
Back to top Go down
vlay

PostSubject: Re: Žiletove oštrice:30,31/2014   Sun Jul 06, 2014 3:24 pm

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Moderator tupsone glupavi, ne modelator...Boze, cim zines pogresis, s' kim se ja raspravljam oko pismenosti.Pa, nisi ni tacku na kraju recenice naucio da stavljas kako treba i kad treba.
Ne stigoh da zavrsim jednu drsku, bio u Mrcajevcima na onom takmicenju i cekao da se pojavis, lepoto moja.
Idi listaj gramatiku, sutra cemo o nozevima, spava mi se... Wink
Back to top Go down
View user profile
chumaman
Admin

PostSubject: Re: Žiletove oštrice:30,31/2014   Sun Jul 06, 2014 3:31 pm

modelatorom lol! Miki što si se izlagao suncu previše  Laughing proširila se tintara pa misliš da si pametniji  Wink 
Na karbonskim čelicima se vrši proces bluinga https://en.wikipedia.org/wiki/Bluing_%28steel%29 šta ti to smatraš nepoznaniciom ....kemičaru  Razz
https://www.birchwoodcasey.com/Refinishing/Metal-Finishing.aspx

valjda naj jednostavniji način  Laughing

https://web.facebook.com/Infamous-Blades-1474102002828512/?ref=hl
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: komentar    Sun Jul 06, 2014 4:21 pm

chumaman wrote:
modelatorom lol! Miki što si se izlagao suncu previše  Laughing proširila se tintara pa misliš da si pametniji  Wink 
Na karbonskim čelicima se vrši proces bluinga https://en.wikipedia.org/wiki/Bluing_%28steel%29 šta ti to smatraš nepoznaniciom ....kemičaru  Razz
https://www.birchwoodcasey.com/Refinishing/Metal-Finishing.aspx

valjda naj jednostavniji način  Laughing
Ne radi se tako ...to vas je " google " prevario ...Manje priče i snimaka, a više vašeg rada...
Laku noć.I zapamtite : "gledajte loptciu preko ramena"- u tome je cela tajna.Ko razume shvatiće . Ako to ne svhatite sve je ostalo đaba.- Pozzzzzzzzzz
Back to top Go down
ninikki

PostSubject: Re: Žiletove oštrice:30,31/2014   Sun Jul 06, 2014 4:33 pm

Izgleda da je neka loptica dobro udarila Milana u glavu preko ramena cim pravi onakve karikature od nozeva. Za njega i jesu najlepsi jer ne razume tematiku kojom zeli da se bavi.
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: komentar    Sun Jul 06, 2014 5:05 pm

ninikki wrote:
Izgleda da je neka loptica dobro udarila Milana u glavu preko ramena cim pravi onakve karikature od nozeva. Za njega i jesu najlepsi jer ne razume tematiku kojom zeli da se bavi.
Baš tako .Držeći se te ideje- dobio sam meč.Vi ne razumete moje reči, a o tematici bolje i da ne govorim ...
Back to top Go down
ninikki

PostSubject: Re: Žiletove oštrice:30,31/2014   Sun Jul 06, 2014 5:11 pm

oštrač wrote:
ninikki wrote:
Baš tako .Držeći se te ideje- dobio sam meč.Vi ne razumete moje reči, a o tematici bolje i da ne govorim ...

U pravu si sinko. Tebe niko ne razume. A i kako bi. Nivo koji ti imas je nivo ispod svakog razuma.
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

PostSubject: komentar    Sun Jul 06, 2014 5:20 pm

U pravu si sinko. Tebe niko ne razume. A i kako bi. Nivo koji ti imas je nivo ispod svakog razuma.[/quote]
Kada budeš počeo da radiš, sve će ti biti jasno.
Back to top Go down
vlay

PostSubject: Re: Žiletove oštrice:30,31/2014   Sun Jul 06, 2014 9:14 pm

Dobri moj tupko, sizofrena manija gonjenja i "gledanje loptice preko ramena'', to jest' stalno osvrtanje, jesu tezak problem, ali danasnji medikamenti cine cuda.Zbog tog stalnog gledanja preko ramena ne stizes da malo pogledas nozeve koji su ispred tebe.Ovo je dalo odgovor na mnoga pitanja.
Mani se te instant sportske filozofije i Bruce Lee mudrosti, popij lekic i bice to sve u redu.
I kad vec listas gramatiku i recnike pogledaj malo sta znaci forma, a sta funkcija, pa onda kreni nekog da prozivas za nozeve, mukice moja.
Back to top Go down
View user profile
ninikki

PostSubject: Re: Žiletove oštrice:30,31/2014   Mon Jul 07, 2014 1:06 am

oštrač wrote:
U pravu si sinko. Tebe niko ne razume. A i kako bi. Nivo koji ti imas je nivo ispod svakog razuma.
Kada budeš počeo da radiš, sve će ti biti jasno.[/quote]

Vazi, znaci kad pocnem raditi. A hoce li mi biti jasno kako si ispao takav krelac da za one tvoje mucene komade gibnjeva pricas da su nozevi??? Na sve lice ali na noz nikako. Ja bih ti dao savet, da ti vratim savet Smile dakle prestani da radis, vidis da si nesposoban za kreativnost, pedantnost, za nozeve... Tebi to nije jasno. Ali neka, uzasno me zabavlja kad vidim tvoje nozeve kako ih velicas. A tek izjave i postovi. NEPROCENJIVO. Neverovatno odsustvo realnosti. Ali polako pocine da se odmotava. Tebi su tvoji nozevi dobri jer ti NE ZNAS bolje, a vidis bolje nozeve, onda kao svaki zlobnik pocinjes da pisas uz vetar i sav se upisas. A to smrdi. Jako. Od tebe. Zato i smisljas lazi o nekim batinama vlayu, mojim vapajima za pomirenjem,alatima bla bla...Ti se time hranis. Uzivaj ti u svojim nozevima, jedino ti i mozes. Mada mislim da si svestan koliko su uzasni pa ih zato hvalis. Zato, ja cu poceti da radim a ti prestani. Za tih tvojih 10 godina koliko si ih zadao sebi, mnogo ces loptica dobiti preko ramena u glavu, pa ce ti odzvanjati TON TON TONT TONTO TONTOTOTOTOOOO....  No
Back to top Go down
View user profile
chumaman
Admin

PostSubject: Re: Žiletove oštrice:30,31/2014   Mon Jul 07, 2014 2:49 am

Razz Najviše se razotkriva kad ovako pokušava biti pametan i duhovit  Rolling Eyes ameba filozof - samo se uduplava a funkcija i dalje
mizerna  Wink
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Žiletove oštrice:30,31/2014   Today at 9:02 am

Back to top Go down

Žiletove oštrice:30,31/2014
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Žiletove oštrice:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10/2014